Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak leczyć nerwicę lękową?


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam choruje na nerwice lekowa źle się czuję nie wiem co mi jest boję się że kogoś skrzywdze dziwne wrażenia nie czuje się soba myślę że pójdę do szpitala nigdy z niego nie wyjdę że będę nie wladny do końca życia nie śpię od 3 rano nie wiem co robić tzn spałem ale nie wiem jak podszedłem spać nie pamiętamy boję się że zwariuje co chwila gorąco dziwnie mi że zaraz nastąpi to i będzie po mnie ze zwiną mnie w pasy zrobią psychola że leki zmienia moje życie że już nic nie wróci do normy błagam co robić mam leka tranxene ale nie wiem czy w takiej sytuacji można brać lekarza mam ale on nie pomaga dał mi leki kazał przyjść teraz to pisze panika mnie łapie nie wiem co się dzieje nie funkcjonujemy normalnie nie wiem naprawdę może jakiegoś leka żeby wróciło do normy proszę szybko odpowiedzieć dziękuję

Odnośnik do komentarza

W przypadku nerwicy lękowej warto skorzystać z pomocy psychologa i zapisać się koniecznie na konsultacje. Ja od lat leczę swoją nerwicę. Leki farmakologiczne tutaj nie pomogą, one tylko tłumią i odgrywają rolę pomocniczą. Konieczna jest psychoterapia. Ja musiałam poszukać dobrego lekarza, któremu zaufałam i teraz o wiele lepiej się czuję i sobie radzę w życiu. Dzięki pomocy mojej psychoterapeutki dr. I. Maślankowskiej w Opolu, mogę swobodnie przebywać między ludźmi bez obaw i stresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...