Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to depresja?


Gość dlaczegoja93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dlaczegoja93

gość dziś [18:00]
Błagam, niech ktoś mi pomoże, bo oszaleję. Jestem w szczęśliwym związku od ponad 5 lat. Parę miesięcy temu zaczęłam pisać z kolegą przyjaciółki, ot tak, co tam jak tam, zwykłe koleżeństwo. Pisaliśmy bardzo dużo, bo codziennie. Poznałam go osobiscie niedawno. Między nami do niczego nie doszło. Ale odkąd wróciłam, nie mogę dać sobie ze sobą rady. Nie piszę już z nim tak często, bo po prostu nie chcę, chcę skupić się na moim partnerze, bo to tylko JEGO kocham, ale tamten mimo, że przyznał mi się, że się mu podobam, to chce nadal utrzymywać kontakt. A mnie po prostu aż boli klatka piersiowa, nie mogę jeść, spać, trzęsie mnie. Błagam o pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Co z tego ,że on chce..,Ty nie chcesz i nie ma tematu ,zerwij ostatecznie znajomość, pozostaje pytanie dlaczego dałaś się wciągnąć w tę znajomość ,skoro jesteś w szczęśliwym związku?

Dlaczego wiążesz swój stan z depresją? Bardziej to jest strach ,że się wyda i w efekcie zostaniesz na lodzie.., wiedz,że facetów pociągają bardziej kobiety zajęte , jak będziesz wolna ,jego zainteresowanie raczej minie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...