Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nerwica lękowa czy coś innego


Gość Dambee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25lat od 3 miesięcy boryka się z dziwna choroba. Lekarze mówią że to nerwica. W przeciągu 3 miesięcy schudłem 12kg, czuję się strasznie mam zaparcia i nie mogę przelknac sliny uczucie duszenia się. Kał ze sluzem. Nie wiem co mam robić chodzę do lekarzy ale bez sensu nawet nie rączka mnie zbadać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Coś tu nie gra. Chodzisz do lekarzy i co ? Żeby zdiagnozowac nerwice ,to najpierw trzeba wykluczyc przyczyny somantyczne.
Miałeś robione jakieś badania, czy skierowanie na konsultacje do specjalisty, czy lekarz tak na oko,stwierdził, że nic ci nie jest i musisz się męczyć dałej. Nerwice też się leczy, farmakologiczniej i psychoterapia. Masz poważne dolegliwości i nie wyobrażam sobie,że mógłbyś tak sam z tym zostać.

Odnośnik do komentarza

Byłem u 6 lekarzy w swojej przychodni i każdy z nich na oko mówi mi że to nerwica. Ja już mam naprawdę tego dość mam 2 dzieci i mam dla kogo żyć ale w takim stanie nawet nie ma człowiek ochoty na życie. Z dnia na dzien jest coraz gorzej zatyka mnie w gardle, mam zaparcia, uczucie zimna i ciepła, słabo mi nie mogę ustac na nogach. I wiele innych dolegliwości które mógłbym wypisać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...