Skocz do zawartości
Forum

Czy połknięcie spermy przez kobietę może skutkować zapłodnieniem?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Podczas spotkania z dziewczyną bardzo się podnieciłem. Nastąpiła erekcja, po jakimś czasie poczułem że trochę płynu się wydobyło, tzn. nie czułem że to wytrysk nasienia. Miałem założone bokserki oraz spodnie (nie jeans'y ale takie spodnie materiałowe z tym że nie takie od garnituru, takie grubsze). Dotknąłem prawą ręką krocza w celu "poprawienia członka" który nie był już w stanie pełnego wzwodu. Po tym zacząłem dotykać dziewczynę po wargach sromowych, a także odrobinę włożyłem palce w pochwę. Czy plemniki z tego płynu mogły się przedostać przez bokserki i spodnie na moje palce? A co jeśli ten płyn długo by się utrzymywał na bokserkach i spodniach doprowadzając do ich przemięknięcia i przesiąknięcia a następnie widocznych mokrych śladów? Mogło by dojść do zapłodnienia gdybym dotknął takiego miejsca, po czym dotykał warg sromowych? Dziewczyna jest dziewicą z błoną dziewiczą. Nie wiem czy były to dni płodne. Drugie pytanie. Czy połknięcie nasienia (spermy) przez kobietę może skutkować, choćby w minimalnym procencie, zapłodnieniem? Wiem że to wszystko idzie najpierw do żołądka, itp., ale potem będzie to wydalone wraz z moczem. Czy kwasy żołądkowe w 100% neutralizują plemniki? Czy mogą się one dostać do krwioobiegu w taki sposób? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Majayyykbh

Człowieku przez polukniecie spermy kobieta nie zachodzi w ciążę. Ile wy macie lat?... że nie wiecie jak można dziecko począć.....
Jeżeli dochodzilony do zapłodnienia przez polukniecie spermy To, co druga kobieta w Polsce byłaby w ciąży.
Gratulacje za posiadanie nie mózgu;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...