Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego facet po spotkaniu traci zainteresowanie?:(


Gość Onaona1113

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Onaona1113

Dlaczego facet po spotkaniu traci zainteresowanie?:(
Umówiłam się z fajnym facetem po spotkaniu zasypał mnie smsami i prosił, żebym jeszcze została , że miło było ze mną itp ogólnie pisał, że żałuję, że tak krótko sie widzieliśmy ...itp
I po dwóch dniach już się nie odezwał..Jakby stracił zainteresowanie...Dodam,że wiele razy zdarzyło się ,że facet po spotkaniu pisze a potem traci zainteresowanie...A dość często umawiałam się na "randki" a faceci nie sprawiali wrażenia bawidamkòw...

Chociaż wiem że każdy myśli o jednym,ale czy jest mi pisany chociaż jeden który mi się spodoba,i będzie obustronne zainteresowanie?, który by o mnie zabiegał?,chciał poznać bliżej?... Aż mi się łzy polały pisząc to....Jestem miła, trochę nieśmiała,nie ubieram się jakoś skromnie ale też niewyzywajaco...Staram się słuchać co mówi, i ogólnie myślę, że miła jestem,nie jakoś wulgarna czy chamowata....Jakieś rady?

Bardzo proszę by wypowiedzieli się również faceci z ich punktu widzenia,Czy to oznacza,że jestem zbyt mało atrakcyjna dla nich?
Dodam że jestem wysoka i zgrabna
A z twarzy no to trudno mi ocenić,ale chyba nie straszę,Czy głównie może być spowodowane to tym że im się jednak nie podobam? Jak wiadomo faceci to wzrokowcy...

Odnośnik do komentarza
Gość Mysiskoczek

Miałem tak samo ale z dziewczyną, po spotkaniu cisza, nie odezwała się pomimo że spotkanie wypadło świetnie, długo rozmawialiśmy.

I co ja mam powiedzieć? dla mnie to dziwne, bo oznacza brak szacunku dla drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Gość Onaona123

~Mysiskoczek
Miałem tak samo ale z dziewczyną, po spotkaniu cisza, nie odezwała się pomimo że spotkanie wypadło świetnie, długo rozmawialiśmy.

I co ja mam powiedzieć? dla mnie to dziwne, bo oznacza brak szacunku dla drugiej osoby.

dlatego bo my czekamy az pierwsi napiszecie..Kobiety lubią grac niedostepne i udawać "ksiezniczki",i nie piszemy bo czekamy az facet wykaże inicjatywę. .Tez nigdy nie pisze 1a jesli facet sie nie odezwie uznaje, że nie jest zainteresowany mnĄ. .

Odnośnik do komentarza
Gość Onaona123

~Mysiskoczek
Miałem tak samo ale z dziewczyną, po spotkaniu cisza, nie odezwała się pomimo że spotkanie wypadło świetnie, długo rozmawialiśmy.

I co ja mam powiedzieć? dla mnie to dziwne, bo oznacza brak szacunku dla drugiej osoby.

To dlaczego 1y do niej nie napiszesz??

Odnośnik do komentarza

Ależ panowie...
Jak to tak?
Przecież o kobiety względy trzeba zabiegać cały czas. Od czasu do czasu kwiatuszka jej kupić
Do kina zaprosić
Pocałować
Przytulić
Pokazać, że jest dla was bardzo ważna
Kobieta to skarb i musicie o nią zawsze dbać.
Tym sposobem pielęgnujecie również ich uczucia do siebie.
:P

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

"Chociaż wiem że każdy myśli o jednym..."

To nie jest prawda. To jest tylko stereotyp krążący wśród kobiet. Nie każdy facet myśli tylko o jednym. To tak jak powiedzieć (stereotyp wśród facetów), że każda kobieta patrzy głównie na pieniądze, a dopiero potem na całą resztę. Oczywiście istnieją faceci co chcą od kobiet jedynie jednego i są kobiety które głównie patrzą na finanse faceta, ale nie można generalizować. Jakoś bardzo często widzę (chociażby wśród moich znajomych) gdzie kobieta wiąże się ze słabo zarabiającym, a dosyć przystojni koledzy wiążą się dziewczynami przeciętnej (że tak to ujmę) urody. Nie generalizujmy i nie żyjmy stereotypami.

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj jest tak, że ładna buźka u kobiety, wyzwala większe starania się mężczyzny o nią.
Być może ten facet chciał czegoś więcej i to w szybkim czasie.
Albo przyczyna techniczna, bądź wypadek losowy uniemożliwił mu rozwój dalszej "relacji" z Tobą.
Nie wiem, jaką aparycję posiadasz, więc trudno jest odpowiedzieć precyzyjnie, jak to jest z Twoją atrakcyjnością.
Ważnym czynnikiem jest też dojrzałość drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Gość Onaona123

Crowley
Zazwyczaj jest tak, że ładna buźka u kobiety, wyzwala większe starania się mężczyzny o nią.
Być może ten facet chciał czegoś więcej i to w szybkim czasie.
Albo przyczyna techniczna, bądź wypadek losowy uniemożliwił mu rozwój dalszej "relacji" z Tobą.
Nie wiem, jaką aparycję posiadasz, więc trudno jest odpowiedzieć precyzyjnie, jak to jest z Twoją atrakcyjnością.
Ważnym czynnikiem jest też dojrzałość drugiej osoby.
czyli jakbym była ładna to by zabiegał?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość prawiczek42 napisał:

Bo mężczyźni myślą o seksie gdy jest niedostępny, jak mają dostępnośc to już nie mają ciśnienia na seks, kobiety o tym wiedzą i starają sie być niedostępne(aby mieć samców przy dupie)

Dziwne czytając ten stary temat wiedziałam że na końcu Ty napiszesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...