Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe, że jestem w ciąży?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 11 listopada odbyłam stosunek z partnerem i skończył we mnie, nasienie dość długo nie wypływało z pochwy. 13 listopada pominęłam pierwszą tabletkę z trzeciego rzędu i nie miałam możliwości wziąć jej w późniejszym terminie, następne tabletki brałam normalnie, wystapilo lekkie plamienie, późnie nie wzięłam ostatniej tabletki, krwawienie przyszło po 3 dniach jednak było dość skąpe i skończyło się po 4 dniach. Tydzień od stosunku źle się czułam, mdłości, ból pleców z tyłu i pobolewanie jajników na przemian. Na wizycie u ginekologa wykryto mi torbiel 4 cm która powstała podczas zażywania tabletek, lekarz kazał brać do końca blistra i po krwawieniu udać się na wizytę. Teraz jestem w trakcie 7 dniowej przerwy, w 4 dniu i nie mam krwawienia tylko dużo białego i przezroczystego śluzu, bez zapachu, bez swędzenia itd więc nie jest to infekcja tym bardziej że miałam posiew robiony. Dodam że od półtora tygodnia towarzyszy mi bardzo duża ilość śluzu, najwięcej jest rano takiego białego lejącego się jak woda. Przez cały dzien mam uczucie mokrości i czasem mi niedobrze. Jajnik z torbielą nie boli lecz kłuje od czasu do czasu drugi jajnik. Czy możliwe że jestem w ciąży a ginekolog tego nie zauważył? Wizytę miałam 4 grudnia a tabletka została pominięta 13 i 19 listopada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...