Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć o chłopaku


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisałaś mieliście przez rok kontakt tylko korespondencyjny. Trudno to nazwać związkiem więc i o zerwaniu trudno mówić. Ale najwyraźniej zakochałaś się a ten chłopak pewnie o tym nie wiedział.

Rodzice, rodzeństwo, koleżanki, rozmowa z nimi pomaga?

Staraj się poznawać nowych chłopaków, tylko rób to powoli, bez takiego szybkiego angażowania się. Kontakt z ludźmi na pewno ci pomoże.

Odnośnik do komentarza

Wiem o czym mówisz. Czasem jakaś cecha charakteru bardzo pociąga tak, że nie patrzysz wtedy na duże wady. Jednak pamiętaj o tym, że rozmowa jest najważniejsza. Rozmowa potrafi ogromnie zbliżyć ludzi do siebie po pewnym czasie. Dlatego radziłem żebyście chodzili po wystawach fotografii i rozmawiali o nich.

Poproś przyjaciela, żeby ciebie od czasu do czasu przytulił, bo to ci jest potrzebne. Nie rezygnuj też ze spotkań z innymi chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Jak masz problem to tego nje czytaj i do widzenia.
A tu jest strona zeby o takich sprawach pisać wiec czego nke rozumiesz ?
Chyba powiem mojemu przyjacielowi ze nic z tego nie będzie nic nie czuje czekam na to ze to ktos napisze i będzie mial to coś w sobie czego szukam

Odnośnik do komentarza

Nie dziel chłopaków na takich z którymi będzie związek i na takich z którymi nic nie będzie. Jest jeszcze coś pośrodku. Z przyjacielem możesz miec fajną relację i on ci może dużo pomóc. Poza tym pamiętaj że często się zdarza że dopiero po jakimś czasie gdy ludzie się zaprzyjaźniają tworzy się uczucie. Decyzja o tym czy ktos się nadaje na bliską osobę czy nie, nie powinna byc podejmowana w ciągu kilku dni. Trzeba naprzód zrobić etap wstępny - kilka tygodni. Jeśli jest nieźle to robisz etap drugi - kilka miesięcy. Najlepiej jeśli w ten spsób będziesz poznawać kilku chłopaków jednocześnie. Przyjaciela wykorzystaj, żeby ci trochę podniósł nastrój i dzięki temu łatwiej będziesz poznawała innych chłopców.

Jak się będziesz spieszyć, to skończy się tak jak z pierwszym chłopakiem - wydawało ci się że jest dobrze, a zerwał z tobą.

Skorzystaj ze wcześniejszej rady i uczestnicz w kołach zainteresowań w szkole, żeby mieć ciekawe zajecie, bo to ci teć polepszy samopoczucie.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj o tym, że to co określasz jako "to coś" co ma mieć chłopak, może wynikać z twojego niewyrobionego jeszcze poglądu na temat tworzenia związków i tym samym nieprawidłowo określasz czym ma być "to coś". Wynika to z braku doświadczenia z dłuższych rozmów z chłopakami.

Może się zdarzyć że ciebie błyskawicznie pociąga jakaś cecha chłopaka, która naprawdę jest nieistotna, a nie zwracasz uwagi na inne ważne rzeczy. To co jest ważne, to żeby chłopak był spokojny, pogodny, uśmiechał się, ciekawie rozmawiał, mówił rozsądnie, interesował się twoimi problemami, pomagał ci, nie był egoistą.

Dlatego dla ciebie byłoby wskazane, żebyś przez kilka miesięcy rozmawiała z różnymi chłopakami i być może twoje zdanie, na temat tego, jaki ma być chłopak, zmieni się.

Pomagam ci od początku w tym wątku.

Pozdrawiam,
Mariusz

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Z przyjacielem nie chce rozmawiać chce poznac osobe która jak bede pisac to bede czuc sie świetnie a nie ze sie mecze moze skreslam wszystkich facetow bo szukam tego co mial moj byly chłopak ale ten z który pisalam przez neta tez to mial wiec nie zwariowalam na punkcie mojego bylego ale z tym kolega z neta nie utrzymymuje kontaktu bo ma dziewczyne

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

To jest cos takiego kurcze ciezko to opisać ale podczas spotkania dużo rozmawiamy smiejemy sie chodzimy do kina ogolnie spedzamy duzo czasu ze sobą i on mi sie podoba to wtedy nadchodzi taki moment ze dochodzi do pocałunku i wtedy czuje ze swiat sie zatrzymał ze czuje sie cudnownie ale jeszcze niw moge powiedziec ze go kocham ale nie jest mi obojetny .
Chciałabym poznac jakiegoś chłopaka na mieście tak zupelnie przez przypadek i zeby z tego sie cos rozwinęło

Odnośnik do komentarza

Czy to może być tak, że pociągają ciebie chłopcy o naturze wesołkowatej? Taka nadmierna wesołość. On ciebie rozwesela i podnosi nastrój. Przez to natychmiast czujesz przywiązanie do chłopaka, nie zwracając uwagi na jego cechy chcarakteru, o których pisałem wcześniej.

Taka postawa często się zdarza nawet u starszych dziewczyn. Chłopaka trzeba dłużej obserwować a nie żeby ci się spodobał bo ci podniósł nastrój. Twoje zachowanie raczej świadczy o skłonności do zauroczenia, działanie pod wpływem chwilowego impulsu. Wydaje mi się że robisz tak dlatego, bo twoje życie oceniasz jako smutne, więc jak ktoś ciebie rozweseli to od razu ci serce skacze.

Mariusz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...