Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Laser frakcyjny co2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i od 5 klasy pojawił się u mnie problem z trądzikiem . Strasznie długo wyciskałam te chrosty i pozostały blizny , które dość ciężko zakryć makijażem . Chciałam się dowiedzieć czy w takim wieku mogłabym iść na ten zabieg(laser frakcyjny co2) , mając w dodatku aparata na zęby ? Mój dermatolog mówi ze blizny same znikną , mam je już jakieś 2 lata i nic się nie poprawia ...

Odnośnik do komentarza

Robiłam zabieg na odmłodzenie skóry za pomocą zabiegu Ulverin R.  Zabieg jest bezbolesny i nie odczuwa się żadnego dyskomfortu podczas niego. Już po zabiegu widać efekty, a całkowite do 3 mś, Skórę mam naprężoną i jest znacząco odmłodzona. Zabieg polecam oraz klinikę gdzie go robiłam MTT Estetica w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Polecam zabieg z laserem frakcyjnym w Magnopere Medycyna Estetyczna Roma Zielińska W kontrolowany sposób podczas zabiegu została uszkodzona skóra, która w trakcie gojenia będzie się odnawiać. Świetny sposób na odmłodzenie twarzy. 

Odnośnik do komentarza

Laser frakcyjny CO2 to megaskuteczny sposób na rozstępy i blizny. Ja miałam koszmarne rozstępy po problemach hormonalnych i dopiero laser okazał się skuteczny, dieta i ćwiczenia trochę pomogły na cellulit, ale białe baski zostały. Dlatego polecam, to dobra metoda. osobiście byłam w klinice Kaczyńscy Clinic i bardzo ją polecam za podejście do pacjenta i ogromne wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa świetnie radzi sobie z bliznami. Jak jesteś z okolic Warszawy to warto umówić się na konsultację do SClinic do doktor Syryło. Pani doktor zobaczy jak zaawansowane są blizny i jak można się ich pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...