Skocz do zawartości
Forum

Czy w takiej sytuacji ciąża jest możliwa?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, To miał być nasz pierwszy raz. Duży stres. Zabezpieczyliśmy się tak, jak umieliśmy - prezerwatywa, brak wytrysku oraz stosunek w 27-28 dniu cyklu (cykl regularny, około 28 dniowy). Już można było odczuć objawy zbliżającego się okresu (ból piersi). Stosunek wyszedł średnio. Ból nie pozwolił dokończyć, członek nie mógł wejść, schodził na boki. Próby trwały coś blisko 20 minut. W końcu partner postanowił zrobić palcówkę, by sprawdzić czy błona została przebita. Na końcu, już jak było po wszystkim, sprawdził również gumkę, czy nie pękła. Wszystko wydawało się bezpiecznie. Nic się nie zsuwało, nie pękło, nie doszedł - ba nawet nie wszedł.. Tyle, że następnego dnia nie dostałam okresu. Kolejnego też nie. Dziś jest 34 dzień cyklu. Nie mogę spać po nocach, bo nie wiem co się dzieje.. Czy w takiej sytuacji ciąża jest możliwa? Jak nie, to co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Do zbliżenia doszło w dniach niepłodnych, nie było tez pełnej penetracji, więc myślę że ciąża jest mało możliwa. Nie jest to duże opóźnienie,sądzę tez że wynika ono z emocji połączonych ze stresem:) Polecam spokojnie poczekać na miesiączkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...