Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest ciąża?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nieregularna miesiaczke dostalam pozno nie w tych terminach ktorych przewidywalam ze moze dostane mialam dwa dni obfita miesiaczke i wylecialy mi duze skrzeby ten jeden wygladal w ksztalcie jaka ale bylo to plaskie cienkie nie wiem jak opisac to i w trzeci dzien mialam jyz resztki czystej krwi a w czwarty dzien juz nic nie lecialo znow w piaty dzien poleciala mi mala krew i cos wodnistego podpaska wygladala jak krew w srodku brazawa a na obkolo wodnista a krawedzie szare do tego boli mnie krocze i krzyze i sikam caly czas nawet przed tym okresem w ten piaty dzien bylam u lekarza zeby sprawdzic czy w ciazy nie jestem bo uprawiam seks bezzabezpieczenia i moj facet konczy we mnie lekarka kazala oddac mocz bylam umowiona na 11:15 sprawdzila mocz i powiedziala ze nie jestem prowadze kalendarzyk i wyszlo mi ze 16 mialam duza szanse na ciaze a wtedy uprawialam seks i to bylo w listopadzie czy jest mozliwe ze nie jestem w ciazy czy moze jest to wczesna ciaza albo choruje na cos bo od miesiaca jestem podrazniona senna rano wstane kreci mi sie w glowie slabo ale sie kreci niekiedy mam tak ze calymi dniami nudnosci mam ale nie wymiotuje niechce mi sie jesc a jak jem to tylko owoce i podziubie troche obiadu i zjem od czasu do czasu sniadanie na kolacje to patrzec nie umie i musze jakis owoc zjesc prosze o pomoc do ginekologa jestem zapisana za tydz mam wizyte boje sie czy to tez czasem nie ciaza pozamaciczna pochwe od zewnatrz czuje tez opuchnieta a nic mnie nie swedzi nie drapie ani nie szczypie lekarzowi mowilam i nic nie zrobil kazal brac paracetamol i czekac do wizyty a ja wariuje bo nie wiem co mi jest i co mam zrobic:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...