Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chcę być homo!!!


Gość Never Stop Dreaming

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Never Stop Dreaming

Wiem, że temat brzmi absurdalnie, ale tak właśnie jest. Obecnie jestem biseksualna, ale wolałabym być 100% lesbijką bo lesbijki według mnie mają lepiej w życiu. Nie muszą dbać o to by podobać się chłopakom, mogą nosić za duże bluzy, męskie ciuchy, krótkie włosy, mogą zachowywać się jak faceci i żeby tego było mało zazwyczaj twardo stąpają po ziemi i mają swoje zdanie - są idealne. Takie dziewczyny są dla mnie wzorem... Tak samo z kobiecymi lesbijkami, mają to coś, coś co przyciąga, większość kobiet hetero tego nie ma (kobiety bi i homo z pewnością będą wiedziały o czym mówię), mają coś co ja też chciałabym mieć. Poza tym pary homoseksualne są szczęśliwsze i jest to nawet udowodnione. Same superlatywy... Jeszcze żeby tego było mało miłość między dwoma dziewczynami jest piękna, też chciałabym mieć dziewczynę, taką z którą bym się non stop przytulała, całowała, trzymała za rękę, taką z którą nosiłybyśmy się na rękach i spały mocno wtulone w siebie... Może teraz się trochę rozmarzyłam, ale musiałam to napisać. Szkoda, że nie można wybrać sobie orientacji... Jestem bardzo uczuciową dziewczyną i zależy mi tak samo na opinii obydwóch płci, ale zazdroszczę dziewczynom które są w 100% zdecydowane na dziewczyny i nie mają "tego" problemu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...