Skocz do zawartości
Forum

Czy przez petting można zajść w ciążę?


Gość AgataVeronica

Rekomendowane odpowiedzi

26 grudnia uprawialiśmy z moim chłopakiem peeting . robiliśmy to na zmianę . on twierdzi , że nie miał wytrysku . on dotykał swojego członka , a później gdy kładłam się obok niego , dotykał mnie w miejscach intymnych . ale czasami czułam płyn , chociaż on mówił , że nic takiego nie było , że on zawsze stopował . boję się , że mogę być w ciąży , humor mam bardzo dobry gdy wyjdę z domu , nie siedzę tutaj ponieważ jak zostaję sama zawsze czytam o tym jak można wpaść , jakie są objawy itp . ciągle o tym myślę . po prostu już schizuje momentami . dziękuję z góry za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Gość pytającaa

czy zajscie w ciąze jest prawdopodbne, jesli uprawiałam z chłopakiem petting. sperma nie została wydalona, ale chyba mała ilosc płynu tak. czy jesli miał on kontakt z tym płynem, tzn dotknał penisa a potem po dotknieciu ubrania swojego i mojego jego palce znalazły sie wewnatrz mnie, czy jest prawdopodobne zajscie w ciaze? proszę o odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza

jestem dziewicą, uprawiałam petting z chłopakiem, dotykałam jego penisa i wiem że on doszedł on wkładał też palce do mojej pochwy czy to możliwe żebym mogła zajść w ciążę? To były dni płodne jakoś ok 12 dni temu i teraz drugi dzień spóźnia mi się okres, być może jest to spowodowane tym że jestem przeziębiona lub niesamowitym strem jaki mnie ogarnia, proszę o pomoc bardzo się boje i nie bardzo wiem co robić

Odnośnik do komentarza

Stres może wpływać na rozregulowanie cyklu. Jeśli Twój chłopak nie miał kontaktu ręki z nasieniem przed włożeniem jej do pochwy to nie mogło dojść do zapłodnienia. Jeśli jednak miał na ręku choćby śladowe ilości spermy a Ty miałaś dni płodne to mogłaś zajść w ciążę. Aby się upewnić zrób test ciążowy, tylko dopiero po upływie 10 dni od dnia ewentualnego zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość kocianka17

Witam serdecznie, z góry dziękuję za odpowiedź. Jakiś tydzień temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Jednocześnie on wkładał mi palce do pochwy i ja pieściłam jego penisa. Ręce trzymaliśmy sobie nawzajem w majtkach. Doszło do wytrysku, miałam płyn na dłoni. Wytarłam dłoń, poszłam do łazienki i papierem toaletowym wytarłam sobie pochwę. Po wszystkim umyłam ręce. Może to głupie pytanie, ale czy dzięki temu mogłam zajść w ciążę? Ostatnio mnie mdli, wiec stąd moje obawy, być może dlatego mnie mdli, że troszkę się denerwuję tą sytuacją.;)

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest bardzo niewielkie, wręcz nikłe. Jednak następnym razem lepiej od razu umyć ręce po takiej sytuacji. Wtedy masz pewność, że na dłoni nie znajdują się już plemniki. Serdecznie pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Zapłodnienie jest raczej nieprawdopodobne, ale na przyszłość radzę unikać takich niepewnych sytuacji. Jeśli istnieje możliwość, że na dłoniach znajdują się plemniki, należy je umyć ciepłą woda z mydłem. Wtedy już nie ma żadnych wątpliwości i niepotrzebnego stresu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość AgataVeronica

wspolzyłam z chłopakiem 6 razy w ciągu 3 dni i sie zabezpieczlismy ale tak ze ubrawialismy peting, po dwoch dniach dostalam okres trwal on 5 dni i byl malo obwity \\\\\"slyszalam ze kobieta moze miec regularny okres przez pierwsze 3 miesiace ciazy\\\\\" i to mnie przerazilo, mina juz tydzien od naszego ostatniego stosunku i strasznie napecznial mi brzuch i caly czas mi sie odbija i dziwnie sie czuje, boje sie ze moglam zajsc w ciaze przez peting?

prosze o szybka i konkretna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

jakies 2/3 tygodnie temu uprawialam z chlopakiem petting. jedynie wlozyl mi palec do pochwy, po chwili bylo mu nie zbyt wygodnie i poprawil sobie w majtkach. mial na rece troche sluzu ( preejakulatu ), wytarl reke w posciel i jakos dopiero po 5 minutach znow wlozyl mi palec do pochwy. nastepnego dnia zle sie poczulam i zazartowalam ze moge byc w ciazy.. od tamtej pory zle sie czuje.. czasem czuje bol w podbrzuszu, mam wrazenie ze na piersiach widac zyly, mam spuchniety brzuch.. dzisiaj mnie mdlilo. pisalam do takiej jednej lekarki i napisala mi ze objawy sobie wmawiam i ze zajscie w ciaze jest niemozliwe skoro partner nie mial nawet wytrysku. czytalam o tej pani i ma dobra opinie jako ginekolog. myslicie, ze jest mozliwe ze zaszlam? strasznie sie boje..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...