Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, ból pleców i podbrzusza a zajście w ciążę


Gość zmartwiona66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona66

Dzień dobry.

Mam 19 lat i rozpoczęłam miesiąc temu współżycie z moim chłopakiem.
Przy pierwszym stosunku nic mnie nie bolało nie miałam chyba błony dziewiczej lub była ona bardzo cienka. (nie krwawiłam) okres dostałam o tydzień za wcześnie.
Kiedy kochaliśmy się drugi raz nie zabezpieczyliśmy się ale było to bardzo krótko i nie doszło do wytrysku, mój partner mówi że nawet nie był przy końcu. Obawiam się że mógł być to mój pierwszy dzień płodny choć moje cykle są różne od 28-32 dni.
Następny nasz stosunek odbył się 3dni przed spodziewaną miesiączką czyli teoretycznie w bezpieczne dni. Jednak po tym stosunku strasznie bolało mnie podbrzusze i plecy w dolnych partiach. (ból utrzymywał się z 3-4dni) 2,3,4 dni po opóźnionej miesiączce zrobiłam testy aż 3 wszystkie negatywne, ale wciąż spóźnia mi się okres jutro minie tydzień. Co jest spowodowane opóźnieniem miesiączki, czy rozpoczęcie życia seksualnego może wpłynąć na przesuniecie miesiączki, straszne mocno się stresuje, nie jem i nie spie po nocach. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży nie mam żadnych innych objawów oprócz spóźniającego się okresu. Bardzo proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Seks nie rozregulowywuje miesiączki (no chyba, że kończy się zapłodnieniem), ale stres owszem. Musisz przestać się tak stresowac i wrócić do normalnego trybu życia. radze też jednak zawsze się zabezpieczac, bo płyn preejakulacyjny może zawierać aktywne plemniki, a taki płyn pojawia się już na początku stosunku przy podnieceniu.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...