Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wytłumaczyć zachowanie mojej matki?


Gość jpk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 starszych braci, którzy nie mieszkają ze mną, ja mieszkam z rodzicami jeszcze. Za każdym razem jak wracają np. na święta albo po jakimś czasie dłuższym to moja mama ciągle się na mnie wyżywa, kłóci się, wypomina co robię źle, nic jej nie pasuje co robię i ogólnie narzeka na mnie i ma do mnie negatywny stosunek. Co mnie mocno dziwi bo na co dzień wszystko jest ok, czasem się kłócimy ale ogólnie atmosfera jest pozytywna i miła, a jak tylko brat przyjeżdża to jest od nowa narzekanie... zastanawiam się czy to jest jakieś zjawisko psychologiczne, jak to wytłumaczyć?
Już o tym kilka razy mówiłam mamie ale ona obojętnie to przyjmowała, nie wierzyła mi, raczej pobłażliwie mówiła tak, na pewno tak jest.
Moi bracia nie widzą tego bo myślą, że często się z nią kłócę, poza tym zawsze moi bracia lubią się ze mną droczyć więc czasami podsycają atmosferę, a czasami mnie bronią. W każdym razie o zachowanie matki mi tu chodzi...nie rozumiem co dla niej sprawia ten przyjazd mojej braci, że tak na mnie reaguje wtedy...
Z perspektywy psychologicznej czy można to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...