Skocz do zawartości
Forum

Dziwna miesiączka


Gość Cotobyło

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym zapytać co może być przyczyną tego, że ostatnia miesiączka wyglądała inaczej niż zazwyczaj. Moja miesiączka pojawiła się 3 dni szybciej niż się spodziewałam, zaczęła się inaczej niż zawsze a mianowicie czułam ból ale nie zaczęłam krwawic tylko miałam plamienie na papierze a wkładka czysta przez cały dzień a zwykle od razu zaczynam krwawic, drugiego dnia i trzeciego bardziej przypominała normalna miesiączkę po czym kolejne dwa dni też tylko plamiłam i wkładka spokojnie wystarczyłaby na cały dzień i noc(oczywiście ze względów higienicznych zmieniłam ją) a dodam, że normalnie moja miesiączka trwa do 9 dni i krwawienie raczej trwa do końca ewentualnie w ostatni dzień tylko plamię i jest bolesna przez cały czas a tu ból odczulam przez dwa dni. Poprzednia miesiączkę miałam 6.09 która trwała właśnie 9 dni. Kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia 13 dnia cyklu (18.09) i był to pełny stosunek, potem następnego dnia ale już nie był pełny. Według kalendarzyka owulacja przypadła na 23.09 i kochalismy się jeszcze dzień po owulacji i dwa dni po owulacji ale też nie był to pełny stosunek. Dodatkowo po tym krwawieniu w październiku kochalismy się 15.10 a na drugi dzień pojawiła się mala plamka krwi zmieszanej ze śluzem na papierze. Co też nigdy mi się nie zdarzało. O co tu może chodzić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...