Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to juz nerwica?


Gość Angelika Angela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika Angela

Hej . Zaczne od tego ze mam 17 lat i od pewnego czasu meczy mnie pewna rzecz . Podejrzewam u siebie nerwice poniewaz czesto przejmuje sie za bardzo rzeczami ktorymi w ogole nie powinnam sie przejmowac . Np. czesto zmieniam konto na facebooku, pewnie zastanawiacie sie co to ma do tego .. juz wam mowie .. Wystarczy ze zrobie cos tam nie tak ,zle cos napisze , usune jakas rozmowe,posta i to juz jest dla mnie powod by zmienic konto bo nie wytrzymam albo na odwrot napisze cos na internecie , potem usune i tez mam wyrzuty ze to zrobilam bo przeciez moglam zostawic . Oj kurcze boje sie ze nikt mnie tutaj z tym nie zrozumie , ale ja serio tak mam . Jestem tez strasznie niestabilna emocjonalnie i strasznie zmienna co tez utrudnia mi zycie . Albo mam tez tak ze sklamie w jakiej sytuacji i jest to nawet blaha rzecz,ale i tak potem o tym mysle bo przeciez moglam powiedziec prawde. Sama nie wiem chcialabym by ktos mnie tu zrozumial i mi pomogl bo to co mam w tej chwili wydaje mi sie conajmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...