Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niska samooocena w związku


maxwell85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie-czy jeśli dziewczyna w związku otrzymuje dużo ciepła i miłości od swojego chłopaka to czy w razie rozpadu związku (przyczyna-mało okazywania uczuć z jej strony) taka osoba ma trudniej czy łatwiej wrócić do niego ? Jestem właśnie w takiej sytuacji i moja była dziewczyna ma teraz chłopaka który nie jest zaangażowany w związek i nie okazuje jej uczuć.Są ze sobą pare tygodni.Dodam że byliśmy 4 lata ze sobą.Dziękuje z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Kazdy uklada sobie życie jak umie i jak lubi, ale Twoje pytanie wydaje mi się dziwaczne. Rozumiem, że byłeś w związku z dziewczyną 4 lata i rozstaliście się. Ty byleś miły i cieply a ona nie umiała okazywać uczuć i określasz, że to byl powód, że związek się rozpadł. Teraz dziewczyna ma nowego chlopaka, ktory widząc jej powsciągliwy charakter sam tez nie jest nadmiernie wylewny.
Związek jest już były, nieistniejący, a Ty zadajesz pytanie czy masz u niej teraz większe szanse, czy mniejsze- tak zrozumiałam.

Ona ma nową relację i Tobie nic do tego, czy jej nowy partner jest wylewny czy też nie. Dla Ciebie ona miała wadę, bo nie umiała pokazywać uczuć, rozstaliście się, to po co teraz o niej rozmyślasz. Miala jak dla Ciebie wadę, już nie jesteście razem, to obejrzyj się za kimś innym, jeśli rola singla Ci nie pasuje a nie wcinaj się między wódkę a zakąskę.

Odnośnik do komentarza

Nie krec. Zwiazek skonczyles i zadne charakterystyki, zadne domniemywania nie powinny byc Ci w glowie. Nie jestes z nimi, miedzy nimi i nie znasz ich obyczajow, ich rytualow, ich oczekiwan ,ich marzen ,ich perspektyw, ich sposobow aby w zwiazku bylo ciekawie- to juz jest inna historia, poza Twoim i naszym wyobrazeniem.

A Ty nie trac czasu, tylko sie obejrzyj wokol i znajdz sobie jakas mila panne, z ktora bedziesz pisal swoja nowa i interesujaca historie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...