Skocz do zawartości
Forum

wyjazd chlopaka


Gość Marzanna1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzanna1993

Mój chłopak wyjechał na 3 tyg do sanatorium dzwonimy do siebie i nie ma zabardzo o czym rozmawiać znaczy zapytam się go co tam on mnie opowiemy sobie i koniec nie ma o czym gadac i on sie zlosci czy to normalne? On nie ma tam zasięgu i nieraz nie wiem co powie proszę by powtórzył to on nic ze złością a jak mu powiedziałam że tęsknię za nim to powiedzial że go to nie wzrusza i gadam pierdoly.A jak coś mówię np że muszę sobie zrobić jeść na jutro ciuchy naszykować do pracy(pracuje w domu dziecka co prowadzą siostry) to on przestan gadać o takich oczywistych rzeczach i się złości. A jak mówię coś o pracy to zaraz mówi że te siostry nie normalne i bym coś innego mówiła i najgorzej mi się smutno zrobiło że się wnerwil że mu powiedziałam że za nim tęsknię to już mu nie będę tak mówiła ani że go kocham jeśli to pierdoly. Ale ja na prawdę nie wiem co mówić kiedy nic się nie dzieje to mam na siłę wymyślać? Nawet mu to powiedziałam to kazał mi coś innego robic niż to samo w kółko i o tym gadać. Nie wiem może jakby miał lepsza dziewczynę niż ja to byl miał z nią o czym gadać potem mi pewnie to wypomni że jestem pusta albo nie ma we mnie emocji nie wiem jak się zachowywać by było dobrze...

Odnośnik do komentarza

Niektórzy nie lubią rozmów przez telefon. Szczególnie mężczyźni,nie lubią gadek o niczym,bo są konkretni.
Dziwne tylko ,że go drażnią sprawy które poruszasz,bo przecież jak byliście razem,to chyba tematy rozmów ,były podobne, czyli codzienne sprawy. On chyba nie jest jakoś specjalnie zakochany w tobie,bo inaczej,to cieszyły go już sam dźwięk twojego głosu.
Radzę ci wstrzymać się z telefonami do niego. Niech sam zadzwoni,jak będzie mia na to ochotę. Ty co najwyżej napisz mu sms z życzeniami miłego dnia i tyle.

Odnośnik do komentarza

To przestan się z min cackac. Jeśli dzwoni,to chyba po coś, więc niech sam znajdzie temat do rozmów,a nie będzie krytykował twoje. Jeśli dobrze wie,że nic ciekawego u ciebie nie słychać,to po co dzwoni. Utnij temat dość ostro i powiedz żeby nie dzwonił,jeśli rozmowa z tobą go nudzi i tyle.
Naucz się trochę wymagać i nie bądź taka podporządkowana,bo widać ,że on nie bardzo liczy się z tobą.

Odnośnik do komentarza

Ponadto powiedz ze u Ciebie jest to co zawsze, co on zna. Natomiast to u niego jest coś nowego. Nowa jest miejscowośc w której teraz jest. Nowe dla niego są zabiegi, którym go poddają, nowe osoby poznaje czy to w pokoju w którym śpi, czy na stołowce, czy też na zabiegach. Wszystko u niego jest nowe, to jeśli chce mu się do Ciebie dzwonić, to niech uprzejmie Ci przybliży poprzez opowieści te nowości. Ty chętnie posłuchasz.

Odnośnik do komentarza

" Nie wiem może jakby miał lepsza dziewczynę niż ja to byl miał z nią o czym gadać potem mi pewnie to wypomni że jestem pusta albo nie ma we mnie emocji nie wiem jak się zachowywać by było dobrze..."
Ty zachowujesz się jak najbardziej normalnie. Nie daj sobie wmówić, że jesteś jakaś gorsza. To z nim jest coś nie tak.
Jak zadzwoni, to od razu go pytaj - co u ciebie? Nie daj się zbyć, że dobrze, dopytuj się, jakie miał zabiegi, kto go obsługiwał, co widział.
Może on po prostu potrzebuje więcej uwagi z twojej strony?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...