Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mija 5 miesięcy od rozstania


Gość Smutna95

Rekomendowane odpowiedzi

Mija 5 miesięcy odkad podjęłam decyzję o rozstaniu z a ja wciąż myślę o byłym chlopaku. Wciąż wracam myślami.Pamiętam.Nawet zapach perfum. Tęsknię? Próbowałam poznać innych mężczyzn, spotykać się jednak na nic to się zdaje, moje serce ani drgnie, wciąż wracam do myśli o byłym. A tylko przybywa mi kolegów . Chyba wciąż go jeszcze kocham. Były był cholernie zazdrosny. Zazdrosny tak naprawdę o nic. Np. O chłopaka który puścił mi oczko , choć ja tego człowieka nie znałam i z jego powodu wiercił mi dziure w brzuchu. Najgorsze jest to ze wciąż czekam ze on może przemysli ze zmadrzeje, że zrozumie swoje błędy a uczucie które bylo między nami zwycięży.TO z jednej strony wrażliwy delikatny chcący wszystkich uszczęśliwić pomocny facet z duszą na ramieniu. Co raz bardziej brakuje mi bliskiej osoby. Miłości, uczucia ale nie jestem zdolna do jej przeżywania. Coraz częściej myślę by spróbować odnowić kontakt z byłym,utrzymywać go,od czasu do czasu pogadać. Nawet jeśli nadziei na zmianę juz nie ma. Może łatwiej będzie mi przezywac te sytuacje. Nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza

Po prostu utrzymywać kontakty koleżeńskie. Dlaczego nie możesz z kimkolwiek, z kilkoma chłopakami pójść na spacer i porozmawiać? To jest bardzo wskazane dla ciebie. Nie można dzielić świata na bliskich i wrogów. Koledzy mogą być dobrymi przyjaciółmi z którymi miło spędzisz czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli podjęłaś decyzję o rozstaniu, to radzę nie odnawiać kontaktów z byłem partnerem. Rozdrapiesz i tak jeszcze nie do końca zabliźnioną ranę. Czas działa na Twoją korzyść. Potrzebujesz po prostu więcej czasu. Nie ma nic złego w tym, że masz wielu kolegów, z którymi się spotykasz. Daj sobie jeszcze czas. Nie spiesz się. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...