Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Były facet


Gość Nieznajoma09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznajoma09

Witam mam 16 lat i chciałam się tu z wami podzielić czymś czego nie potrafię zrozumieć a mianowicie chodzi tak jakby o mojego byłego chłopaka pisze "tak jakby" ponieważ byłam z nim przez tydzień z czego nie dożywaliśmy się to dziwne. Jak pisałam mam 16 lat jestem jeszcze głupia nastolatka ten chłopak ma 19 lat i poznaliśmy się na dyskotece ogólnie to on wcześniej do mnie pisał ale go zlewalam a potem jakoś któregoś dnia napisał do mnie po tej dyskotece i tak zaczęliśmy pisać potem po kilku dniach znajomosci chciał się spotkać na co się zgodziłam i jakoś przez 2,3 tygodnie się spotykaliśmy i było cudownie ale on chciał czegoś więcej a mianowicie związku a ja nie bo się bałam noże i wstydziłam i jak to przemyślałam to się zgodziłam spróbować nadszedł właśnie ten tydzień ciszy tylko hej hej co tam i nic więcej jak wcześniej wiec nadeszła sobota nic mi nie pisał a wkoncu był ze mną w tym śmiesznym związku poszedł na dyskotekę z kolegami i zapoznał laske mi pisał ze to nie ma sensu skoro ja nawet wstydziłam się z nim całować itp pisał mi ze coś się wydarzyło itd po 2 tygodniach on do mnie pisze ze brakuje mnie jemu itp a tak mi mówił ze jemu zależy iwgl i tak pisał ze stara miłość nie rdzewieje a ja go totalnie zlałaam a strasznie się w nim zauroczyłam No ale cóż i tak z 3 razy do mnie pisał ze był głupi ze żałuje poczym go tak zlalam zablokowal mnie na fb a i pisał mi ze między nim a ta laska niczego nie ma s teraz ma z nią zdj na prof jak się całują ehhh minął miesiąc a ja dalej o nim myśle co mam z tym zrobić dlaczego tak zrobił czy tęskni za mną? Doradźcie

Odnośnik do komentarza
Gość dziadwkalesonach

Kocha Cie!!! Walcz o niego całą piersią , chciałem napisać z całych sił!To że się całuje z inną laską nic nie znaczy , tak chce Ci okazać że się tobą nadal interesuje i tęskni , piszesz że jesteś głupia ,...haha tak jesteś .Ale te nastki są głupie łolaboga .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...