Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nawrót nerwicy natrętctw?


Gość Ona54321

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat
Od pewnego czasu mam poważny problem i jest coraz gorzej. Zacznę od tego, że w dzieciństwie leczyłam się na nerwicę natręctw i ostatecznie została wyleczona. W zeszłym roku zaczęły się u mnie pojawiać męczące mnie myśli. Były to myśli, że na przykład bałam się, że coś komuś powiedziałam nie tak jak chciałam, potem musiałam dzwonić do tej osoby i wyjaśniać sprawę, bo inaczej nie dawało mi to spokoju. Były to takie raz na pewien czas i potem miałam spokój. Jednak to zaczęło narastać i od pewnego czasu i jest coraz gorzej, dodatkowo przypominają mi się różne przykre rzeczy z dzieciństwa i to mi nie daje spokoju. Kiedy jestem zdenerwowana dostaję bólu głowy, brzucha, czasem też kołatanie serca, napady duszności. Dodam jeszcze, że panicznie boję się o swoje zdrowie, myśl o tym, że mogę zachorować po prostu mnie przeraża i to lęk, który mam od dzieciństwa i nigdy z nim sobie nie poradziłam. Często miewam również ataki paniki, niespodziewane kołatanie serca, ataki duszności często nawet w miejscach publicznych, również nieswojo czuję się wśród dużej liczby ludzi, kiedy mam iść na jakieś spotkanie gdzie jest dużo ludzi często panikuję, aż robi mi się duszno, zdarzało się nawet że miałam temperaturę. Można powiedzieć, że jestem jedną wielką kopalnią problemów i nie mogę sobie poradzić. Nie wiem co mam robić, zastanawiam się nad wizytą u psychiatry, ale i wizyta u psychiatry wywołuje u mnie lęk. Po prostu nie wiem co robić, szczerze mówiąc to chciałabym umrzeć i jeszcze raz się urodzić, bo życie staje się dla mnie nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

Ale za bardzo wyjścia nie masz i musisz iść do lekarza ,bo masz pełnoobjawowa nerwice. Musisz się leczyć bo samo nie mnie,tym bardziej ,że już w przeszłości mialas z tym problem.
Popros o pomoc mamę,czy kogoś bliskiego i idźcie razem,bo to jest konieczne. Będzie dobrze,tylko zacznij się leczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość mndjshdheu

Na nerwice natręctw nie ma lekarstw i oni nigdy nie zostaje wyleczona. Przez jakiś czas miałaś mało problemów dlatego choroba się nie pokazywała.

Zajmij się czymś ciekawym co będziesz robić przez wiele godzin dziennie dla odwrócenia uwagi. Dużo pomaga rozmawianie z kimkolwiek przynajmniej przez godzinę dziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...