Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Odrzucana


Gość Iga12345

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrocilam uwagę na chłopaka z którym kolegowalam się, a potem to coś między nami zaczęło przeradzac się w nieustajacy flirt. Gdy doszło do pocałunku wszystko się zmieniło. Od tamtej pory za każdym razem jak próbuje nawiązać kontakt, spotykam się z odrzuceniem, nie miłym komentarzem, a na pytanie "co u ciebie slychac?" Słyszę "nic, co mam ci opowiadać?", albo "jo, nie chce mi się pisac". Jest mi przykro, bo jeżeli nawet to chciałabym mieć z nim zdrowy kontakt. Próbowałam obgadać sprawę, ale bez skutku.

Odnośnik do komentarza

Iga, bardzo Ci współczuję, ale najwidoczniej chłopak potraktował Cię przedmiotowo. Flirtował, pocałował, a teraz po prostu Cię olewa. Wiem, że na pewno jest Ci przykro z tego powodu, bo chciałabyś przynajmniej mieć z nim poprawne relacje. Tymczasem mu chyba już nie zależy. Spróbuj jeszcze raz się z nim skontaktować i porozmawiać o Waszej znajomości. Jeśli będzie uciekać przed rozmową, odpuść. Szkoda Twojego czasu, starań i stresów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Cyt ,,Gdy doszło do pocałunku wszystko się zmieniło"... hmm jeżeli facet flirtował i wszystko było ok a pocałunek wszystko odmienił , przyczyna może być tylko jedna ... nieświeży oddech , bądź braki w uzębieniu.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...