Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Strach


Gość malami123ty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malami123ty

Witam , chciałem przedstawić swój problem. W zeszły poniedziałek miałem egzamin praktyczny prawa jazdy którego niestety nie zdałem uniemożliwiła mi to noga , brzmi głupio ale tak było.Kiedy wsiadłem do samochodu z egzaminatorem zaczęła mi się tak mocno trzęś lewa noga że uniemożliwiła mi prawidłowe puszczanie padała sprzęgła , przez co nie zdałem bo samochód zgasł mi dwa razy. Wyglądało to tak jakby lewa noga dostała padaczki . Nadmienię , że w trakcie nauki z instruktorem nie przydarzyło mi się coś podobnego .Co z tym zrobić ? Za wszystkie rzeczowe rady z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Relacje organizmu na stres są nieprzewidywalne jak widać a drżenie nogi napewno było taka reakcja. Nie wiem czy ,kolejnym razem wystąpi czy nie, ale rady typu żebyś podchodził do egzaminu bardziej na luzie ,czy odprężony chyba nie na wiele się przydadzą,bo sam to wiesz,ale z wykonaniem jest już problem. Oczywiście musisz zadbać o nastawienie psychiczne ale dodatkowo możesz już na kilka dni przed egzaminem pić np melise ,która powinna rozładować niepotrzebne napięcie. Możesz też zasięgnąć porady u lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Twoja reakcja (drżenie nogi) to reakcja na stres przedegzaminacyjny. Zauważ, że kiedy nie czułeś presji podczas nauki jazdy, radziłeś sobie ze sprzęgłem normalnie. Gdy jednak przyszedł egzamin, stres wziął górę i nie poradziłeś sobie. Popracuj nad relaksacją i zapoznaj się z technikami radzenia sobie ze stresem. Odsyłam do tekstu: Metody na stres. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...