Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy będę musiała zażywać leki?


Gość v...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 16 lat i muszę to z siebie wyrzucić.Od dobrych kilku lat nie mam ojca,który był alkoholikiem.Ot,po prostu rozwód.Minęło sporo czasu,ale to wciąż boli.Od kilku miesięcy boję się wyjść z domu,boję się ludzi,pogłębił się też mój lęk przed ciemnością.Kiedy idę spać budzę się ok.4 nad ranem przez koszmary lub nic mi się nie śni,dlatego staram się jak najpóźniej iść spać.Nic mi się nie chce,dużo płaczę.Nienawidzę siebie,myśli samobójcze.Psycholog czy psychiatra?Czy będę musiała zażywać leki?

Odnośnik do komentarza
Gość trolololl323

A co złego jest w takich lekach ?Leki pomagają więc nie wiem czemu się ich tak boisz.Skoro masz lęki i jakieś fobie to po zażyciu leków odczujesz dużą ulgę.

PS.Każdemu się coś śni.Cykl snu trwa około 90 min.Spiąc wg wskazań około 8h dziennie mamy średnio 5 snów każdej nocy.Po prostu większość z nas ich nie pamięta.

Odnośnik do komentarza

No przydała by ci się rozmowa z psychologiem,choćby tym szkolnym. Myślę,że potrzebujesz pomocy i dobrze ,że zdajesz sobie z tego sprawę. Mama powinna wiedzieć o twoich problemach i podjąć odpowiednie działania,żeby ci pomóc.
Rodzice od tego są ...pamiętaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli odczuwasz, że dzieje się z Tobą coś złego, niepokojącego, masz myśli samobójcze, to radziłabym skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Lekarz postawi diagnozę, tzn. stwierdzi, co Ci dolega i jak Cię leczyć. Czy konieczne będą leki, czy wystarczy psychoterapia, a może połączenie terapii z lekami. Zachęcam do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...