Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jestem obsesyjnie zakochana w dziewczynie


Gość canyoufeelmyheart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość canyoufeelmyheart

Witam. Jakiś czas temu zakochałam się na zabój w dziewczynie która jest dość popularna (w porównaniu do mnie) i nawet nie wie o moim istnieniu. Na początku zaczęło się łagodnie, zaczęłam oglądać jej filmiki na YouTube, obserwować ją na Instagramie, Asku itd. Podobała mi się już od samego początku, ale z każdym dniem zaczęłam się w niej zakochiwać coraz bardziej aż doszło do tego że teraz wyje z miłości do niej. Nie mogę skupić swojej uwagi na nikim innym, nie mam ochoty już z kimkolwiek rozmawiać bo myślę tylko o niej. Ostatnio moim jedynym zajęciem jest siedzenie w swoim pokoju i przeglądanie na necie wszystkiego co jest z nią związane i to nie tylko wtedy gdy doda coś nowego tylko non stop, potrafię przeglądać 100 razy te same wpisy czy oglądać 100 razy te same filmiki które znam już chyba na pamięć. Mieszkamy w tym samym województwie co mnie jeszcze bardziej nakręca że dzieli nas taka niewielka odległość. Najgorsze jest to że ta dziewczyna śni mi się w nocy co sprawia mi tylko jeszcze większy ból. Ostatnio miałam z nią taki sen że aż obudziłam się w środku nocy i byłam tak roztrzęsiona emocjonalnie że nie mogłam już zasnąć. Wiem że ona też lubi dziewczyny więc bardzo chciałabym spróbować do niej napisać, ale sama nie wiem jak zacząć, tyle chciałabym jej powiedzieć, ale gdy zabieram się do pisania mam kompletną pustkę w głowie. Sama już nie wiem co robić, boję się że to uczucie mnie wykończy. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie bym mogła pokochać kogoś tak bardzo jak ją. Wiem że to głupio brzmi bo nawet nie znam jej osobiście, ale widzę jaką cudowną osobą jest, ma cudowny charakter, cudowny uśmiech i w ogóle jest cała cudowna. Nie chcę o tym mówić rodzicom bo boję się ich reakcji tym bardziej że chodzi tu o miłość lesbijską. Mam nadzieję że chociaż tu mi ktoś pomoże i ktoś mnie zrozumie bo już nie jestem w stanie tego wszystkiego wytrzymać, a nie mam z kim o tym porozmawiać :(

Odnośnik do komentarza

To trudna sprawa. Zakochalas się w osobie a właściwie w jej wizerunku. To trochę tak ,jak zakochac się w aktorze,piosenkarzu czy innym idolu nastolatek. Owszem.. w tym przypadku ,teoretycznie szansę na związek są większe,bo to jednak dziewczyna w twoim zasięgu.
Nie ma innej rady ,jak tylko to, żeby napisać do niej lub znaleść się w tym sama miejscu i czasie,co ona żeby moc nawiązać znajomość. Musisz się przestać bać i napisać cokolwiek miłego żeby zacząć ,a potem już jakoś pójdzie.
Odwagi i powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim radzę, byś napisała do tej dziewczyny, by móc zweryfikować swoje wyobrażenia o niej z rzeczywistością. Zafascynowałaś się nie tyle osobą, co jej wyobrażeniem, jej wizerunkiem, jej kreacją, jaką dostrzegasz w świecie wirtualnym. Idealizujesz ją, uważasz, że jest cudowna, ale pamiętaj, że każdy z nas ma zarówno zalety, jak i wady. Twoja znajoma, którą się zauroczyłaś, też ma wady. Dlatego daj sobie szansę, by poznać ją bliżej, porozmawiać z nią. Nie tyle po to, by przekonać się, że nie jest bez skazy, co ją lepiej poznać, "odkłamać" jej wizerunek, który sama prawdopodobnie zafałszowałaś, bo chcesz ją widzieć taką, jaką dostrzegasz. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

ostatnio był tu niemal identyczny temat, tylko, że autorka była rzekomo zakochana w popularnym chłopaku - youtuberze, wszystko było identycznie pisane, te same sformułowania były używane a nawet fakty, że mieszka niedaleko niej itp. Krótko mówiąc NUDZI CI SIĘ CZY TO JAKIŚ EKSPERYMENT?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...