Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Skąd u mnie niska samoocena?


Gość M...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 15 lat i bardzo niską samoocenę. Od prawie 3 lat zmagam się z ogromną nienawiścią do siebie (głównie to, że jestem gruba 70 kg 169 cm). Ostatnio mam pewien problem ze sobą, a dokładnie boję się wychodzić z domu. Nie zauważyłam żadnych objaw typu drżenie rąk, pot itp. Po prostu strasznie boję się wychodzić z domu i pokazywać się innym ludziom. Wstydzę się za swój wygląd. Ostatnio pojawiają się u mnie myśli samobójcze. Wcześniej nie były tak silne jak teraz. Proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Gość trololol23232

Sama sobie piszesz temat i sama sobie w nim odpowiadasz.Jesteś gruba stąd ta niska samoocena.To zapewne ogranicza twoje relacje i kontakty z innymi i powoduje stres,wiec zaczęłaś traktować dom jako bezpieczne miejsce.Po jakimś czasie pojawia sie strach przed ludźmi,wychodzeniem z domu,potem samoocena się jeszcze pogarsza,ty zamykasz sie w sobie i kółko kręci sie dalej.A o myslach samobójczych w tych wieku to nawet nie p*erdol bo żeś nawet ułamka tego nie przeszła co dzieciaki które faktycznie w tym wieku sobie kuku robią.Do mamy z problemem,mama niech zapisze do psychologa, dietetyczki i innych gości w kitlach.Amen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...