Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mi jest i jak to pokonać ?


Gość Igaa.00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 17 letnią kobietą. Od pewnego czasu miewam ciągle stany przygnębienia, zamyślam się, mam uczucie bólu i pustki, myśli nie dają mi spokoju przez co mam problemy z zasypianiem. Mam wrażenie, jakby przytrafiło mi się coś przykrego, strata bliskiego, ale zostało to wymazane z mojej pamięci i został tylko ból i tęsknota. Jestem zmęczona i senna. Często odczuwam napięcie w sobie, zdenerwowanie, stres bez uzasadnionej przyczyny, od roku mam nerwobóle w klatce piersiowej. Od paru miesięcy takie stany przygnębienia dopadły mnie w pojedyncze dni, teraz się to nasiliło i odczuwam to codziennie od paru tygodni. Od czasu nasilenia się przygnębienia spóźnia mi się miesiączka. Musze podkreślić, że są wakacje i powinnam się zrelaksować i odpoczywać przed rokiem szkolnym a mam wrażenie, że bardzo się męczę swoim samopoczuciem i czasem już ze sobą nie mogę wytrzymać. Pije melisę i różne herbatki ziolowe ale mi nie pomagają, nie wiem co mam zrobić wykańcza mne to. Czy to mogłaby być depresja albo jej odmiana ? Czy wystarczy jak kupię jakieś tabletki uspokajające w aptece, jak tak to jakie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...