Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to naprawdę pomaga się odkochać?


Gość xEwelinax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xEwelinax

Może zacznę od tego że jestem dziewczyną i teoretycznie jestem hetero, ale zrobiłam wyjątek dla dziewczyny która wygląda jak chłopak i dla której całkowicie straciłam głowę. Najgorsze jest to że nawet jej nie znam, a jestem w niej tak zakochana że aż boli. Gdy przeglądam jej zdjęcia mam motylki w brzuchu, ale nie wszystkie bo gdy widzę ją na zdjęciu gdy np. przytula jakąś inną dziewczynę chce mi się płakać i krzyczeć jednocześnie, mam ochotę czymś rzucić albo coś sobie zrobić. Powiedziałam o tym przyjaciółce która powiedziała mi że jeżeli ktoś nam się bardzo podoba, a nie możemy być z tą osobą to wtedy pomaga upodabnianie się do tej osoby. Na początku zaczęłam się śmiać i powiedziałam "boże dziewczyno co ty masz za filozofie", a ona na to że jej koleżanka tak miała i tak zrobiła i bardzo jej to pomogło, a ja na to że no dobra, ale co dalej, mam być zakochana sama w sobie? A ona na to że nie wie, ale na pewno będę czuła się lepiej i ona przestanie mnie interesować. Powiedziała jeszcze "myślisz że czemu często szukamy sobie osoby która jest podobna do naszej byłej/byłego? a ja na to że to zupełnie inna sytuacja i że mi potrzebna miłość drugiej osoby. Nie wzięłam tego w ogóle na poważnie, ale teraz w sumie sama zastanawiam się czy ona może nie mieć racji. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Tak twoja koleżanka ma racje ,...skoro ona przypomina chłopa to ty też powinnaś go przypominać , po pierwsze zacznij się golić...wyrosną ci wąsy potem broda , ostrzyz się na jeża i zrób sobie jakiś tatuaż , to już będzie coś , ale żeby bardziej upodobnic się do chłopa zacznij dodatkowo pluć i kląć i nie zapomnij o piciu wódy z gwinta...bardzo mądra ta twoja kolezanka...to powinno pomóc.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że jesteś heteroseksualna, ale "zakochałaś się" w dziewczynie. Może jednak Twoja orientacja nie jest jeszcze dookreślona? Poza tym, możliwe, że mylisz zwykłą fascynację, zainteresowanie daną osobą z zakochaniem.

Zapytałaś, czy upodobnianie się do dziewczyny, która Ci się podoba, sprawi, że się odkochasz? Nie wiem i śmiem wątpić w skuteczność tej metody. Doradziłabym raczej, byś unikała kontaktu z tą osobą, nie szukała informacji o niej, nie oglądała zdjęć na portalach, nie śledziła jej wpisów. W ten sposób ograniczysz myślenie o niej. Zadbaj też o inne znajomości. Możliwe, że jest ktoś w Twoim towarzystwie, kogo nie dostrzegasz, a komu się bardzo podobasz. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...