Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Użalanie się nad sobą i skłoność do uzależnień?


Gość stacy301

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 21 lat. Pochodzę z małego miasteczka , gdzie ludzie nie bardzo znają zaburzenia psychiczne by o tym rozmawiać. Dlatego wolę się wyżalić tu , bo wiem że odpowiedzi mogą mi udzielić osoby które mają podobny problem. Otóż dużo użalam się nad sobą , gdy czytam różne fora jak Polacy wypowiadają się na temat Polek to aż mi się przykro robi.(Wiem że nie powinnam się tym przyjmować ale to do mnie dociera) to jeszcze bardziej popadam w doła. Następnie już nie jednokrotnie popadałam w nałogi odchudzanie,przesadny dbanie o wygląd ,nom stop robienie sobie zdjęć. Boję się że mogę popaść w kolejny nałóg z którym znów nie będę dawała sobie rady. Dlaczego ciągle popadam w jakieś problemy> ;(

Odnośnik do komentarza

To, co czytasz na temat polskich kobiet, to pewne generalizacje, stereotypy. Po prostu bzdury. Niepotrzebnie się z tym identyfikujesz. Czy masz tendencje do popadania w nałogi? Nie wiem. Dbałość o wygląd nie jest niczym złym. Po prostu nie ulegaj "modzie", np. temu, że ludzie żyją na pokaz i wklejają w social media ciągle swoje zdjęcia w nowych pozach. Staraj się żyć według swoich ideałów i wartości. Bądź sobą, bądź autentyczna. Wówczas będziesz szczęśliwa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...