Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Depresja, choroba psychiczna?


Gość Ihatek

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam pewien problem a mianowicie straciłam wgl chęć do życia, całymi dniami leżę i nie chce nic robić, nie mam ochoty spotkać się z kimś,nie wiem czym jest to spowodowane, czuję pustkę w sobie, wiem że jest źle ale nie wiem z jakiego powodu. Gdy wydarzy się coś hmm miłego nagle chce mi się z kimś spotkać, żyć pełnią życia itp ale gdy np miałam się z kimś spotkać ale ta osoba odwołała spotkanie mam tak jakby w głowie coś mi mówiło że pewnie mnie nie lubi, że nie chce się ze mną spotykać, jestem żałosna,chodź niby wiem że pewnie nie o to chodzi.
Co to może być? Czy to przejdzie, nie chce ciągle się krytykować tylko ty ktoś coś zrobi lub ja zrobię coś źle

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy o już jest depresja, czy to dopiero jej początki, ale wiem, że jeśli nic z tym nie zrobisz, to na pewno na nią zachorujesz.
Przełam się, rusz się z domu, zajmij się czymś. Niech to będzie coś, co zmusi cię do wysiłku fizycznego, a co da ci satysfakcję.
Dobrze też mieć jakiś cel, to zwykle pomaga w zaangażowaniu się.
Teraz w kraju są mistrzostwa sportów poza olimpijskich. To taka ich olimpiada.
Mamy tam jazdę figurową - tyle że na wrotkach. Tak perfekcyjnie jest to wykonane, że zorientowałam się dopiero, gdy zobaczyłam te wrotki na ich nogach.
Są wrotki, są rolki, są na nich wyścigi i tańce. Są skoki z 20! metrów, są wyścigi w spinaniu się na skałki, tzn. na sztucznej ścianie.
Jest konkurs rock end rola itd..itd..
Nie musisz od razu brać udziału w mistrzostwach, a napisałam o tym, bo zdumiało mnie, jak wiele jest nowych dyscyplin, w których ludzie się realizują. A przy tym poznają, jeżdżą na zawody, mają pasje.
Poszukaj coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Przez Internet nie da się stwierdzić, czy symptomy, o których napisałaś, świadczą już o początku depresji albo innych zaburzeniach nastroju. Możliwe, że to jakiś chwilowy kryzys emocjonalny, chandra, która minie albo nudy, które dopadły Cię w wakacje, bo masz więcej wolnego czasu. unna dobrze Ci doradziła. Zamiast tracić czas na kanapie w domu, wyjdź, zrób coś, przestań leżeć i narzekać na siebie. Jest wiele aktywności, w które możesz się zaangażować. Wybierz coś, co lubisz, co przyniesie Ci frajdę. Wierzę, że jesteś rozsądną dziewczyną i masz w sobie siłę, by sobie poradzić. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Wychodź z domu za wszelką cenę to promieniowanie i ogólnie to wszystko co na nas oddziałuje nie działa zbyt dobrze szukaj natury , wody , lasów ...
Wiara w siebie to potęga pamiętaj o tym , że najważniejsze to wierzyć w siebie i jakoś to życie pchać do przodu by było lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...