Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jetstem olewany przez dziewczyny


Gość Warzywo111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trolololo232

Nie wiem ile masz lat przyjacielu,ale najwyższy czas cie poinformować że kobiety to takie stworzenia na które bardziej wpływ maja hormony niż rozum i dlatego bardzo często robią coś i same nie wiedzą dlaczego.Trzeba sie po prostu poduczyć jak one działają (poduczyć,bo nauczyć sie nie da)

Odnośnik do komentarza

Pewnie robisz sobie nadzieje za szybko i z byle powodu. Kobiety lubią flirtować, kokietować, lubią być zdobywane, ot dla samego sportu, dla zabawy. Jeżeli żadna z tych kobiet nie okłamała Cię, że Cię kocha, to nie masz podstaw by twierdzić, że zabawia się Tobą. Poprostu jesteś zapewne zbyt natarczywy i nadinterpretowujesz ich zalotne gesty, a później gdy dowiadujesz się, że jesteś dla nich tylko kumplem, to czujesz się olany.

Odnośnik do komentarza
Gość Hanshans1

Z jednej strony fajnie być atrakcyjną dziewczyną albo przystojnym facetem. Ale to ma swoją drugą stronę medalu. Dlaczego? Ano dlatego, że niezbyt atrakcyjna dziewczyna gdy się nią zainteresuje facet to może mieć pewność, że ten facet dostrzegł w niej coś głębszego, coś w jej wnętrzu. A sexy laska? Ona nigdy nie może mieć pewnośći czy facet nie chce z nią być tylko dla jej wyglądu i seksu. Bo prawda niestety jest taka że wielu facetów postrzega atrakcyjne kobiety jako obiekt seksualny. Oczywiscie sciemniajac jej że ją kocha za serce, charakter itd. Taka bidulka czesto nie zdaje sobie sprawy ze jest jedynie wykorzystywana. Wszystko ma dwie strony medalu, plusy i minusy

Odnośnik do komentarza

Kobiety chcą waszego czasu, waszej uwagi i zapewnienia bezpieczeństwa (obrony i kasy). Nie chcą waszego seksu ani nie interesuje ich co macie w spodniach, nudzi je to po 2 miesiącach i to tego ryzykują ciążą. Udają że to lubią tylko po to żeby dostać wasz czas, uwagę i kasę a że faceci chcą głównie seksu, nie maja wyboru, albo graję w tę grę i mają seks, albo nie grają i są samotni albo biorą seks siłą i idą do więzienia. Nie wiem czego tu się uczyć i czego nie rozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Nie pisz głupot bo kobiety tak naprawdę pragną seksu jeszcze bardziej niż mężczyźni. Z tą różnicą, że one się z tym bardziej kryją bo nie chcą być posądzone o bycie łatwą. Wiem, że łatka "łatwej" to jedno z najgorszych co może spotkać kobietę. Ale to zmienia się po odpowiedniej dawce alkoholu. Fiu fiu fiu, oj działo się czasami na domówkach, oj działo. Czasami z kolegami musieliśmy siłą powstrzymywać zapędy niektórych dziewczyn aby się nie skompromitowały lub zrobiły czegoś czego by potem bardzo żałowały.

Odnośnik do komentarza
Gość Warzywo111

~HansHans1
Nie pisz głupot bo kobiety tak naprawdę pragną seksu jeszcze bardziej niż mężczyźni. Z tą różnicą, że one się z tym bardziej kryją bo nie chcą być posądzone o bycie łatwą. Wiem, że łatka "łatwej" to jedno z najgorszych co może spotkać kobietę. Ale to zmienia się po odpowiedniej dawce alkoholu. Fiu fiu fiu, oj działo się czasami na domówkach, oj działo. Czasami z kolegami musieliśmy siłą powstrzymywać zapędy niektórych dziewczyn aby się nie skompromitowały lub zrobiły czegoś czego by potem bardzo żałowały.

Z tym się zgodzę akurat, bo moja była mnie zdradziła po dużej dawce alkoholu.

Odnośnik do komentarza

HAHAHAHAHA proszę cię hahahah :D :D :D Wmawiaj to sobie dalej! :D :D :D Faktycznie dla kobiety nie ma nic lepszego niż udawanie orgazmu z możliwością zajścia w ciążę, szukają tego od rana do wieczora i nie myślą o niczym innym :D :D Puszczenie się z facetem eksperymentującej i pijanej nastolaty dlatego że jej imponuje ze jest przystojny, zaimponuje tym koleżankom albo wierzy że dzięki temu jak mu ulegnie potem zostaną parą do końca życia i będą żyli szczęśliwie HAHAHAHA albo starsze jak chcą złapać na ciążę albo dla kasy albo stanowiska albo dla zemsty na ex HAHAH to dla ciebie dowód ze kobiety chcą seksu??? :D :D :D Dawno się tak nie uśmiałam :D :D :D Gdyby kobieta miała wybór: mężczyzna albo wibrator+kasa to ŻADNA się nie będzie zastanawiać KAŻDA weźmie zestaw nr 2 HAHAHAH!!!!!!! :D :D :D Młody jesteś mało wiesz wmawiaj sobie płać miliony za tabletki na potencje i zwiększenie rozmiaru bo kobiety chcą seksu i marzą tylko o tym HAHAHAH :D :D:D Uważaj na siebie jak wyjdziesz na ulicę to cię kobiety oblezą i zaatakują na pewno każda baba na ulicy gapi się na twój tyłek i twoje krocze komentuje z koleżankami hahahahaha a co druga za tobą gwiżdże albo komentuje twój tyłek i zaprasza cię na kawę hahahah :D :D :D Już widzę jak zapędy pijanych nastolatek powstrzymujesz HAHAHAHAH litości synku.......

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

SnarLa- Albo jesteś jakimś trollem (może Mahomet?) albo młodą nastolatką bojącą się jeszcze seksu. Że dojrzałe kobiety mają duże wymagania względem seksu to wie każdy. Nie zaklinaj rzeczywistości. Nie jedno widziałem, wiec ściemy mi nie wciśniesz. Kobieta też potrzebuje. Tak zostały stworzone prawa natury żeby ludzie mieli chęć na reprodukcje. Obie płcie.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czasem i śmieszy to jak łatwo niektórzy faceci chcą zdobyć kobietę. Myśli byle podlotek, że spyta o związek i to wszystko. Nie, nie, nie. Kobieta weźmie Twe nazwisko i jej dzieci też będą przedłużeniem. Więc musisz jej udowodnić, że to właśnie Ciebie powinna wybrać.

Odnośnik do komentarza

Olewają Cie bo zapewne sie narzucasz... Z poznawaniem nowych osób wiąze zawsze jedną zasadę a mianowicie...nic na siłe. Kieruj sie nią,próbuj chociaż. Do znajomości,przyjazni ani miłości nikogo nie zmusisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...