Skocz do zawartości
Forum

Tokstyczna przyjaźń


Gość Anonimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowe

Dzień dobry ,
Pisze tu bo nie wiem sama co mam zrobić..
Moja przyjaciółka pali i pije ..
Jakiś czas temu ,żeby się do niej zbliżyć zaczęłam robić to samo ..
Do tej pory byłam bardzo grzeczna i poukładana ...
Też właśnie od jakiegoś czasu wypisuje mi przykre rzeczy i próbuje mnie odciągnąć od innych przyjaciółek ... Wczoraj napisała mi wiadomość coś typu :
To wszystko nie jest dla ciebie ..
I znów się pokłóciłyśmy ..
Obie jakoś stwierdziłyśmy ,że potrzebujemy chwili przerwy i postanowiłyśmy ,że się spotkamy jak jedna z nas zatęskni :(
Kocham Ją bardzo i nie wiem co mam o tym myślec :(
Prosze pomóżcie Mi

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka ma podobnie. Nie chodzi tu o mnie tylko o naszą trzecią przyjaciółkę. Martyna (bo tak nazywa się ta co ma ten problem) przyjaźni się z Pauliną. Paulina jest zazdrosna o to, że ja jestem najlepszą przyjaciółką Martyny i próbuje ją ode mnie ,,odciągnąć". W ten sposób się pokłóciły. Jeśli twoja przyjaciółka pije i pali to spróbuj ją przekonać aby przestała. Jeśli to się nie uda, będziesz musiała to zaakceptować ale sama lepiej tego nie rób. Spróbuj pójść z nią na układ. Będziesz się z nią dalej przyjaźnić ale niech nie ,, odciąga" Cię od innych przyjaciółek. Na taki układ poszłam z Pauliną i jest w miarę spoko. Mam nadzieję, że twoja przyjaciółka to zrozumie. Powodzenia!

PS- Przepraszam jeśli całość jest nie spójna ale u mnie jest tak, że coś piszę i zapominam o czym pisałam przed chwilą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...