Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak leczyć uczucie i napady stresu?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i od pewnego czasu , odczuwam mocny napięcie czy stres (sama nie wiem jak to nazwać), który pojawia się bez powodu, nagle, zazwyczaj wieczorem. Ręce zaczynają mi się trząść, roznosi mnie energia. Cały czas muszę robić coś z rękami, nogami itd. Często przy tym zapominam o rzeczach, które postanowiłam zrobić przed chwilą. Zdarza się nawet tak że kiedy już sobie przypomnę, znów zapominam i tak np.3 razy. W nocy nie mogę spać. Co chwile się budzę a w dzień chodzę nie wyspana.

Odnośnik do komentarza

próbowałaś melisę pić? Możesz sobie kupić nervomix sen to pomoże ci spokojnie zasnąć, ja często go biorę, bo mam lekki sen i wszystko mnie budzi :( czy to się zaczęło od czegoś konkretnego? Coś się stało że tak zaczęlaś się stresować?

Odnośnik do komentarza

Stresu jako takiego się nie leczy. Należy nauczyć się jednak radzić sobie ze stresem, przekuć stres negatywny, który paraliżuje, w stres pozytywny, który mobilizuje do działania. Jeśli natomiast dochodzi do napadów lękowych, wówczas konieczna jest konsultacja ze specjalistą. Porozmawiaj koniecznie o swoim samopoczuciu z rodzicami i rozważcie wizytę u psychologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...