Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy ten pomysł jest dobry?


Gość Pień100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pień100

Chciałbym nawiązać kontakt z ludźmi z czasów odległych dla mnie czyli z gimnazjum , wiem że co prawda nawiązywanie kontaktów z ludźmi z dawnych czasów nie jest dobre, ale chciałbym spróbować. Czy próbować czy odpuścić sobie ?! (nie byłem zbytnio lubiany w szkole)

Odnośnik do komentarza
Gość Pień100

tak czuje się zdesperowany ale co ja mogę?? Nowe znajomości nie .. ale chce udowodnić że nie jestem taki jak oni sobie myśleli.. choć wiem to przeszłość, i po co ja się w ogóle tym przejmuję może ktoś tak pomyśleć i owszem.. ja nie mówię że nie... ale chciałem spróbować i w zasadzie czegoś takiego się spodziewałem

Odnośnik do komentarza

W skrócie- Odpuść sobie. Nie warto. Kiedyś próbowałem zorganizować jakieś spotkania ze starymi ekipami (podstawówka, gimnazjum, liceum, stara dzielnica), ale nic z tego nie wychodziło. Jak spotykałem znajomych na mieście i dawałem im numer żeby się spotkać potem kiedy na piwko to zero odzewu. Poza tym zauważyłem, że ludzie po latach nie widzenia się mają na siebie najczęściej wyj**ne.
p.s- Kiedyś niektórzy w tamtych czasach byli niby fajnymi ziomkami. Dopiero po latach wychodzi kto był ile warty.

Odnośnik do komentarza
Gość Pień100

Pewnie myśli jaki ze mnie idiota i po co napisał. Ja z grzeczności zawsze odpisuje, przynajmniej informuje ze nie mam ochoty rozmawiać i tyle, a nie udaje ze nie wiem kto to jest. Widać nic się nie zmieniło od tamtych czasów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...