Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nieoczekiwana zmiana


Gość Rockmen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rockmen

Witam. Pisałem z pewną dziewczyną starsza ode mnie o 2 lata (teraz o 3) . Ja 23 ona 26(teraz).Nie chciała nikogo poznawać, chciała tylko przyjaźni , i mówiła mi to wprost, chciałem się spotkać ale odmawiała.Zrozumiałem że nic po mnie, i na kilka tygodni zamilkłem, napisałem do niej ponownie ale tym razem jakoś inaczej do mnie podeszła, zaczeliśmy rozmawiać na wspólne tematy i co lepsze zgodziła sie na spotkanie. Nie wiem skąd taki obrót spraw. Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Gość Rockmen

Jest ładna w moim typie. mamy wspólne pasje. Na początku mówiła że jesteśmy rozróżnieni życiowo, i to dużo, i że ten przedział jest strasznie duży . A teraz nagle się zmieniła. Nie powiem że miała rację, ale czemu się zmieniła aż tak nagle. Nie powiem to miłe, ale podchodze do tego z dystansem póki co.

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta33plus

Może to taka taktyka. Wiesz moze bała sie tak odrazu pokazać że jej na tobie zależy. A że nie odpuszczasz to znak że podchodzisz do tego poważnie.Nie miej jej tego za złe. Kobiety boją sie zranienia zreszta nie tylko kobiety.

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta33plus

Powiem Ci jako kobieta, która lubi szczerosc i brzydzi się gierkami. Nie dziw sie że ma dystans, kontakt przez internet czy smsy to nie real. Tu.można powiedzieć wszystko dopiero rzeczywistość weryfikuje taką znajomość. Ja też poznałam kiedyś kogoś przez internet i za szybko pokazałam mu że mi na nim zależy. Przestał się starać zaczął mnie olewać, cóż okazł sie d.....iem. Ona się boi.
Jesteś młody jeszcze raz cierpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...