Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

I co teraz ?


Gość Nelis

Rekomendowane odpowiedzi

W moim zyciu zabrakło ludzi.Koleżanki daleko,nie zawsze jest czas sie zobaczyć,pogawędzić. Dni jakos mijają ale czegos mi brak,szczególnie od czasu gdy musiałam urwać pewne kontakty z mezczyznami- nie bylo odwrotu,przyjaźnie z niektórymi nie wyszly,inne nie mogly prowadzić do związku bo przyszlosci nie bylo.Rozczarowana jestem. Wczesniej juz bywaly zgrzyty aż peklo,runelo gdy zrozumialam ze zaden z nich nie chce byc kumplem tylko liczy na.. Nie chce byc porzucona jak kiedys wiec odizolowalam sie.Jest lato i co robic,nie wierze w poznawanie w sieci,z reszta od lat bylam na portalach randkowych i nie wychodzilo,zawsze chodzilo o przygody..gdy tych kilku zabrakło to zrobila sie pustka i zastanawiam się jak,ja do tego doprowadzilam ze nie mam kolegów gdy zapowiedzialam ze z sexu nici. Na jakiej w ogóle zasadzie ich poznałam. To byly znajomości kilku letnie. Gdzie popelnilam blad ze nawet kumplostwa sie nie doczekałam.

Odnośnik do komentarza

Brakuje Pani kontaktów z innymi ludźmi, zarówno kobietami, jak i mężczyznami. Czuje się Pani samotna, bo nie ma partnera, brakuje koleżanek do rozmów. Co robić? Pomyśleć o tym, co sprawia Pani radość? Co lubi Pani robić? Jakie ma Pani pasje? I pójść w ich stronę. Dzieląc swoje zainteresowania z innymi, może Pani poznać ciekawe osoby. Proszę nie szukać partnera na siłę, bo czasami z desperacji można trafić na kogoś, kto wykorzysta Pani uczucia. Czasem lepiej powierzyć los spontanicznemu biegowi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...