Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ngdy nie miałem przyjaciół , jestem sam


Gość RetroLive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RetroLive

Nigdy nie miałem przyjaciół. Zawsze byłem wykorzystywany we wszelakich okolicznościach. Jestem dość nieśmiały ( z wiekiem powoli mi przeszło). Nie mam żadnego przyjaciela, cały dzień spędzam z rodziną siedząc w domu , i oczywiście z domu nie wychodzę nigdzie, a jak już wychodzę to sam. Chciałbym poznać kogoś, ale boję się podejść , mimo mojego wieku (23 lata). Zupełnie nie wiem gdzie się udać. Boję się tez reakcji ludzi, rzadko z kim rozmawiałem w życiu po za rodziną, a jeżeli ktoś już rozmawiał to nic nie odpowiadałem. Zawsze byłem sam (po za przelotnymi miłościami ale to nic.. ). Boję się że kiedyś zostanę sam jak palec. Jestem "inny" bo mam przecziucie że każdy jest lepszy ode mnie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość gggffgfgfgf

W takiej sytuacji ląduje prawie zawsze osoby nieśmiałe,wręcz bojaźliwe.Wiec skoro nieśmiałosć ci przeszła to czemu nic nie robisz ze swoim życiem? Idź do clubu,poszukaj dziewczyny,idź na jakiegoś grilka poszukaj znajomych itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Rolex34

Skoro jest nieśmiały, to raczej nie pójdzie do klubu, czy nie wbije się na grilla do znajomych, których nie ma, co?

Może wpierw jakieś znajomości w sieci ? Pogadasz z kimś, otworzysz się i może coś z tego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Gość fffffffffffeeeegerg

~Rolex34
Skoro jest nieśmiały, to raczej nie pójdzie do klubu, czy nie wbije się na grilla do znajomych, których nie ma, co?

Napisał że mu nieśmiałość przeszła,wiec nie widzę co stoi na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza

Musisz wyjść z domu i to koniecznie. Tak jest taki czas w zyciu ze stare znajomosci odchodzą.Czas poznać nowych ludzi. Masz napewno jakies pasje zainteresowania. Zacznij je ralizowac. Nie odrazu zdobedziesz miliony przyjaciol.
Pierwsze jest znajomosc kolezenstwo.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...