Skocz do zawartości
Forum

Czy jest jakieś ryzyko ciąży jeśli tak to jak duże ?


Gość Mateusz97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz97

Witam bo mam taką sprawę wydaje się śmieszna ale wolę być w 100 % pewien. Uprawiałem z dziewczyną sex z prezerwatywą która pękła podczas stosunku, jednakże nie doszło do wytrysku ale znajdował się w niej preejakut czy jakoś tak. którego spora część została w prezerwatywie dostało się ok 1/4 zawartości. Wszystko miało miejsce w dni płodne jednakże wcześniej też mieliśmy stosunek po którym dokładnie się obmyłem i oddałem mocz a to podobno uśmierca pozostałe plemniki. Moja dziewczyna bierze także jakieś tabletki które zmniejszają jej hormony a podobno potrzebne one są wysokie do zajścia w ciążę. Czy jest w ogóle ryzyko ciąży jeśli tak to jak duże ( mniej więcej procentowo)

Odnośnik do komentarza

Niska, ale realna. Niska dlatego, że nie było wytrysku. W preejakulacie też mogą być żywe plemniki, ale do zapłodnienia potrzeba jeszcze żeby dotarły tam gdzie powinny (pomaga w tym ciśnienie przy wytrysku, śluz w pochwie itd.). Poza tym w tym płynie wcale nie musiało być "koleżków".
Jakie tabletki bierze dziewczyna? Może na ulotce coś jest o zmniejszaniu płodności?
Ja bym się na zapas nie martwiła. Test zróbcie bo to was uspokoi, inaczej będzie panika aż do okresu.

Przewodnik po konkursach w internecie Zapraszam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...