Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Młodsza koleżanka ze studiów się do mnie "przykleiła"


Gość JUstyna35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JUstyna35

Zaczęłam dwa lata temu studia zaoczne, obecnie mam 35 lat. Na II roku doszła do nas młodsza koleżanka- mająca 21 lat. OD początku usiadła sobie przy mnie. Zauważyłam, ze ona ma do mnie dziwny stosunek- stara mi się za wszelką cenę zaimponować i utrzymywać relację poza uczelnią. Wygląda to tak, że czego ja bym nie lubiła (co wychodzi podczas rozmów na uczelni) to ona tez to lubi. Kiedy powiedziałam, czego słucham, ona odparła, ze słucha tego samego, po czym podczas rozmowy okazało się, ze zupełnie tego nie zna, nie ma nawet pojęcia. Wciąż wypija mi wodę z butelki, choć ma swoją w plecaku- ale moja jej zawsze lepiej smakuje. Często dzwoni z propozycjami, byśmy gdzieś razem poszły lub wyjechały, na co się nie zgadzam lub zaproszeniami do siebie do domu. Ma dwuletnie dziecko, ale wychowuje je samotnie, ponoć ma je, bo chciała mieć dziecko i w tym celu wyjechała na zagraniczne wakacje i tam nawiązała relację, ponoć ten męzczyzna nawet nie wie, ze jest ojcem. Zauważyłam, ze ma ona też taki stosunek jak do mnie do kilku kobiet starszych od niej- ale są to wykładowczynie. I także robi wszystko, by je spotkać, by im zaimponować, wręcz "wchodzi nam w tyłek". Z tego, co wiem, ona miała problemy w dzieciństwie z matką, która nie poświęcała jej uwagi- może to jest tego przyczyną, ze tak rozpaczliwie chce kontaktu ze mną, stara się zaimponować mnie i tym dwóm wykładowczyniom w wieku zbliżonym do mojego.

Odnośnik do komentarza

" Wciąż wypija mi wodę z butelki, choć ma swoją w plecaku- ale moja jej zawsze lepiej smakuje"
OHYDA, ty sie na to godzisz? i potem pijesz? Po obcej osobie?

A tak do tematu, może brakuje jej starszej siostry czy ogólnie ma syndrom niedokochania ;3

Odnośnik do komentarza
Gość JUstyna35

Zauważyłam też, że strasznie lubi "koloryzować", ciągle znajomym z grupy wymyśla- a to, ze ma piękne, nowe auto, a to wymysla, że romans z facetem, który się wszystkim młodym dziewczyną z roku podoba, wszyscy ją wg niej podrywają- faceci i kobiety, a czasem po prostu gubi sie w tych wymyślonych historiach i stąd wszystkie wychodzą na jaw- bo np. jednej z koleżanek powiedziała, ze kupiła drogie auto marki Audi, a za kilka dni innej koleżance, ze kupiła drogie auto marki Opel. Kiedyś tam powiedziała, ze kupiła sobie luksusowe mieszkanie, a znów koleżanka słyszała, jak przez telefon mówiła włascicielowi, że za kilka dni mu zapłaci za wynajem mieszkania. Robi się bogata, podrywana itp. Ponoć miała trudne dzieciństwo. Ja wyznaczam granice do kontaktów tylko na uczelni, poza uczelnią odmawiam. Jestem dla niej normalnie miła, bo ona takze jest miła- aż czasem zbyt miła, bo potrafi sie mną zachwycać, komplementować mnie, jaka to ja jestem inteligentna, ze ma do mnie ogromny szacunek, że jestem uzdolniona (gram na pianinie) itp. więc nie mam serca być niemiła dla niej, ale jest typem, który lubi sie przyczepiać i za kimś łazić.

Odnośnik do komentarza

A co to za studia, ze ona tam sie dostala ze swoimi psychopatycznymi zadatkami ? Jak na moj gust, zdecydowanie powiedz jej, ze wypijanie Twojej wody to przesada i wykorzystywanie. Ja rozumiem, jak ktos zapomni wody, i Ty mu zaproponujesz. Ale to jest dziwne, ze ona stala sie Twoim pasozytem, ktory czerpie z Ciebie bezczelnie, byleby jej bylo lepiej.

Odnośnik do komentarza

~Skyyy
Powiedz jej żeby się odczepiła , bo to gdzieś zgłosisz . Postrasz ją to odpuści, ze swoimi zdolnościami kłamliwymi na pewno daleko nie zajdzie i nie ukończy studiów. Jakieś granice trzeba mieć, nie daj się. Pozdrawiam

szczerze? raczej spodziewalabym sie zemsty po takim czyms ;)

Odnośnik do komentarza
Gość JUstyna35

Tak, nie wyobrażam sobie tej dziewczyny straszyć zgłoszeniem, ponieważ ona nie robi mi nic złego, prócz tego "przyklejania się", jest miła, serdeczna, tylko jedynie własnie ma tę cechę, że się oplata jak bluszcz i to denerwuje, ale trzymam ją na dystans- znajomość jedynie na uczelni, a nie poza nią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...