Skocz do zawartości
Forum

Wyniki morfologii po poronieniu


Gość basiulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basiulka

Prosiłabym bardzo o interpretację wyników badań.
Mam 30 lat,dwa miesiące temu poroniłam pierwszą ciążę w 18 tyg.(ciąża obumarła).Przez okres ciąży mocno przytyłam przy tym prawie zero ruchu.Od miesiąca wróciłam do aktywności fizycznej i odezwał się kręgosłup,który nieznacznie pobolewa.Cierpię na nerwicę i hipochondrie.Tuż przed zrobieniem badań przez dwa tygodnie brałam leki przeciwzapalne i bóle kręgosłupa zmniejszyły się.Ogólne sampoczucie w porządku.To wyniki morfologii

wbc 4(4-10) rbc 4,13(3,5-5,7) hgb 13,4(12-15) hct 36,6(37-47) mcv 88,6(80-100) mch 32,4(27-35) mchc 36,6(30-37) plt 270(135-450) lymph% 46,4(5-55) mxd%10(5-15)neut%43,6(45-70) lymph# 1,9 mxd# 0,4 neut# 1,7 rdw-cv 12,9(11-16) mpv 10,7( 9-13)pdw 11,7 p-lcr 31% ob 8 mm

Zaznaczam,że wbc u mnie zawsze było na granicy 5.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Twoje samopoczucie ogólne jest dobre, wyniki morfologii też prawodłowe (choć niedawno Twój organizm przeżył wielki stres). Poszczególne parametry zmieniają się w zależności od stanu jaki przeszliśmy lub w jakim aktualnie jesteśmy- nie są stale takie same. Problemem może natomiast stać się Twój kręgosłup, który już daje znać, że jest przeciążony: postaraj się zredukować masę ciała (intensywne ćwiczenia fizyczne leczą ciało i ducha)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...