Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

lęk przed kontaktem...


Gość Embel

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja życiowa jest od jakichś dwóch lat dosyć skomplikowana. Jestem w związku z osobą tej samej płci. Moja Matka nie zaakceptowała mojej partnerki, jej szantaże samobójstwem, etc. Zmuszona byłam zerwać z nią kontakt. Zbyt dużo byłoby tu pisać... Miałam stany lękowe, depresyjne i gdyby nie moja Partnerka już dawno nie byłoby mnie na tym świecie. Kilka razy przeprowadzałyśmy się - zagranica, dwa miasta w Polsce. Teraz już wiemy, że znalazłyśmy swoje miejsce na ziemi. Wcześniej pracowałam na etat i prowadziłam swoją działalność przez Internet. Działalność zawiesiłam po przeprowadzce do mojej Partnerki, chciałam zacząć wszystko od nowa. Niestety znalezienie pracy w dużym mieście okazało się bardzo trudne. Do tego mój ówczesny stan psychiczny. Ciągle próbowałyśmy na nowo szukać szczęścia, a może tu w końcu się uda... i nie udawało. Mam wyższe wykształcenie, parę lat doświadczenia i nikt nie odpowiada na moje CV... Moja Partnerka zachęciła mnie, abym wróciła do prowadzenia działalności. Wie, jak źle czuję się pracując z ludźmi np. w call center, gdzie niestety najłatwiej o pracę. Teraz mam możliwość pracy z mieszkania. Jednak mam ogromny lęk i opór przed rozmowami telefonicznymi... Mimo, że znam się na rzeczy, boję się, że nie poradzę sobie, że konkurencja będzie "podkładać świnie", itp.... Z drugiej strony wiem, że praca z domu to ogromne odciążenie dla mojej psychiki. Mamy kociaka, więc cały dzień nie będę sama...

Odnośnik do komentarza

Praca na własną rękę daje duże możliwości. Poza tym, z racji Twojego stanu emocjonalnego, wiesz, że to dobra opcja, by nie być bezrobotnym, a zarobić własne pieniądze. Myślę, że to duża szansa. Zdaję sobie sprawę, że masz wiele obaw i wątpliwości i że towarzyszą Ci lęki, czy sobie poradzisz, ale jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz. Wierzę w Ciebie i mam nadzieję, że Ci się uda. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...