Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chcę zabić swoją klasę... pomocy!..


Gość r-5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat chodzę do 3 gimnazjum. Zawszę miałem problemy z kontaktem z innymi mówiąc wprost nie mam ich. Jestem dość chudy nie wysoki i od zawszę byłem wyśmiewany szczególnie w podstawówcę wtedy prawie się tym nie przejmowałem teraz chodzę do trzeciej gimnazjum i o d jej początku też byłem albo wyśmiewany natomiast teraz wszystko się nasila często ktoś jak mi powie że jestem taki czy owaki potem myślę nad tym tydzień.. Przy każdej oazjii znajdują powód żeby sobie ze mnie żartować wciągają mnie w jakieś sprawy a potem straszą mnie że mnie pobiją.... starsi ode mnie. Od jakiegoś czasu tak gdzieś od 2 lat coś się dzieję ze mną nie tak mam przkonanie oczywiście w swojej głowie że jestem taki najgorszy jak dorosnę to będę Nikim że będę bezdomnym i nikt mnie nawet nie będxie zauważał. W domu czuję się najlepiej ogólnie większość czasu poza szkołą spędzam na komputerze albo konsoli kiedy jednak przychodzi nowy dzień i idę do szkoły cały czas jestem samotny 0 znajomych czuję że coś mnie kusi do złego.... Jednak głownie chciałbym tu opisać że najbardziej dobija mnie te wyśmiewanie albo wytykanie mnie na zewnątrz tego nie pokarzę ale zaczynają mi puszczać nerwy i to silne nerwy. Strasznie niose w sobie zemstę nienawiśc i ogromną wręcz brzemień chcę zrobić komuś krzywdę. Ludzie ja się boję że kogoś zabiję i to dosłownie ja to zrobię kiedyś.. Często też dobija mnie że jestem brzydki niski i to przesto po prostu wszystko mi nie idzie.......... To co napisałem nie pokazuję nawek części tego co czuje i jaki jestem choć nie chcę nikogo skrzywdzić pomocy proszę.

Odnośnik do komentarza

Masz niską samoocenę, uwierzyłeś w to, co mówi o Tobie otoczenie. Nie wierzysz w ogóle w siebie i w swoje możliwości. Pozwoliłeś sobie podciąć skrzydła - niepotrzebnie. Do tego hodujesz w sobie gniew i złość do osób, które podkopują Twoją samoocenę. Nie słuchaj niemiłych komentarzy pod swoim adresem, nie karm się krytyką. Ty sam jesteś dla siebie wystarczająco srogim krytykiem. Zachęcam Cię do przeczytania artykułu: Jak podnieść poczucie własnej wartości?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...