Skocz do zawartości
Forum

Wałki na brzuchu przy odpowiedniej wadze


Gość Julka.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. ; > . Mam Na Imię Julia i Mam 13 Lat , Wzrost : 162 /161/163 Waga : 57 - 60 .
Tylko Ta Waga , Waga Może Nie Jest Najgorsza Ale Mam Brzuch , a Na Nim Wałeczki i Najbardziej Denerwują mnie Boczki , Po Boczkach to ja mam najwięcej jak wkładam spodnie to noszę szersze bluzki by nie było widać tego co mi się ze spodni po bokach wylewa . / Ja Naprawdę Nie Mam Już Siły , Naprawdę Nie Wiem Co Robić . :c // Mam w Klasie Taką Koleżankę ( no 2 ) Natalię Ona Ma Zgrabną Pupę , Uda ... Ma Szczupły i umięśniony brzuch . Ja Naprawdę jej zazdroszczę . / Chciałabym Tak Wyglądać : http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/05/bella-thorne-zendaya-coleman-na-plazy.jpg // Czy To jest Możliwe ? // a i wolę jeśli można jakieś ćwiczenia niż dietę .

Odnośnik do komentarza

W twoim wieku naprawdę wystarczą ćwiczenia. Nie musisz się odchudzać a jedynie zadbać o swoje mięśnie. Staraj się nie unikać ćwiczeń na wf, zapisz się na sks i aktywnie spędzaj czas ( basen, taniec, siatkówka, koszykówka) W domu możesz codziennie wykonywać ćwiczenia. Każdy trening powinien trwać ok 30 minut. Ćwiczenia zaczynaj zawsze od rozgrzewki w trakcie której możesz robić pajacyki, bieg w miejscu, podskoki czy skoki na skakance, potem zacznij ćwiczyć. Na brzuch dobrze robią nożyce i brzuszki tylko pamiętaj aby nie robić ich zbyt dużo za jednym zamachem gdyż w ten sposób możesz nabawić się kontuzji i nadwyrężysz kręgosłup. Nie zaczynaj od razu od 100 powtórzeń tylko np od 20 i sukcesywnie zwiększaj ich ilość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...