Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego czuję się samotna?


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i chodzę do 2 gimnazjum. Ostatnio strasznie mi ciężko. Nie mam żadnych przyjaciół ani w szkole, ani poza nią i czuję się bardzo samotna. Jestem bardzo nieśmiałą i cichą osobą, w 6 klasie byłam wyśmiewana przez rówieśników i wtedy chyba pogorszyła mi się samoocena. Moja uroda też pozostawia wiele do życzenia - mam duży brzuch i mnóstwo pryszczy na twarzy. Jestem osobą silną psychicznie, trochę już przeszłam, ale jest mi coraz ciężej. Nie wiem już co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość rozowatruskawka

Ludzie z reguly lgna do osob ktore sa im w stanie cos zaoferowac, nie da sie byc ciekawym czlowiekiem nie dajac nic od siebie. Znajdz cos co lubisz robic, udzielaj sie wtedy na forach, stronach, moze zacznij grac w gry online, odwiedzaj czaty, chodzi o poczatek komunikacji, cwicz w internecie. Nie dosc, ze nauczysz sie kontaktow to i moze poznasz kogos wartosciowego. Poza tym narzekasz na tradzik i brzuch. Zacznij pic wode, wiecej wody, szczegolnie z cytryna. Po tygodniu zauwazysz efekty :) Pomoze to tez na metabolizm, jesli dorzucisz spacer, hulahop albo nawet tanczenie w domu do muzyki na yt efekty masz gwarantowane. A to tez polepsza samopoczucie. Po prostu nie poddawaj sie i pokaz sie swiatu. Pomysl o ilu ludziach nie masz pojecia bo zaszywaja sie w domu jak ty, czas wyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kotkrolik

Czesc, tez czasem sie smiali ze jestem troche grubsza. Odzywaj sie, wiem z doswiadczenia jak to jest ze sie ignoruje ciche osoby, nic nie mowia wiec nikt ich o nic nie pyta. ale nie daj sie ! Nie badz wredna, ale nie pozwol sie traktować jak osobe ktora zawsze sie na wszystko zgadza. Osoby w grupie zawsze sa silne i sie popisuja, wiec moze staraj sie zagadac do ktorejs kolezanki jak bedzie gdzies sama. Nie wiem jakie one sa.. moze one sa wredne. Masz jakies hobby?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...