Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co jest powodem złego samopoczucia i alienacji od świata?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat, jestem dziewczyną. Moim problem jest duża nerwowość, nadpobudliwość. Widzę pogorszenie w nauce.W nocy nie zasnę przed 3, wstaję wspana o 6. Czasem trzęsą mi się dłonie. Mam mało znajomych.Jestem samotnikiem.Mam wachania nastrojów.Telefon to mój tak jakby lek.Potrafię przez 2 tyg.aby siedzieć w swoim pokoju.Nie dbam o dietę .Nie uprawiam za dużo aktywności fizycznej,nie mam ochoty.Z rodzicamj nie zamierzam rozmawiać. Pozdrawiam, Monika.

Odnośnik do komentarza
Gość wiaraczynicuda

Wiara siostro przełam ten głaz niewiary to wiara jest naszą pochodnią to wiara jest naszą wielką moc wraz z motywacją pamiętaj siostro jeżeli Ci się to nie podoba to wstań i zacznij żyć każdy z nas może odrodzić i ciągle odradzać się na nowo .

Odnośnik do komentarza

Droga Moniko, opisałaś wiele różnych problemów - nerwowość, unikanie ludzi, niechęć do rozmów z rodzicami, kłopoty w nauce, zaburzenia snu. Podejrzewam, że ta wielość różnych problemów ma jeden wspólny mianownik. Jaki? Nie wiem. Konieczna jest konsultacja u psychologa. Czy byłaby możliwość, byś porozmawiała z psychologiem szkolnym? Mógłby Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...