Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rozstanie ze swoją pierwszą miłością


Gość wrazliwyanonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wrazliwyanonim

Witam,
historia piękna i prawdziwa, lecz z smutnym zakończeniem.
Znamy się 12 lat, była moją pierwszą miłością. Kiedyś jako dzieciaki bardzo często gadaliśmy, spotykaliśmy się wraz ze znajomymi no i chcieliśmy być razem, lecz niestety co do czego miało dojść nie doszło... jednak była przyjaźń. Po wielu latach rozłąki, bez wiedzy o sobie co robiliśmy itd, spotkaliśmy się ponownie po 10 latach. Miała być tylko kawa, wyszło spotkanie, które trwało 6h. Po spotkaniu postanowiliśmy razem zawalczyć o siebie. Wszystko było piękne, cudowne, dużo czułości, dużo rozmów, lecz niestety przyszedł cichy miesiąc. Niestety rozstaliśmy się, stwierdzeniem ,, nic do Ciebie nie czuje". Czy warto walczyć dalej o swoją pierwszą miłość, o osobę, która zawsze była dla mnie osobą ważną ? czy to nie przypadek, ze mogliśmy spotkać się po tylu latach i wszystko od nowa zaiskrzyło ? ja sam ją kocham i chciałbym zawalczyć o nas. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

zauważ, że mieliście przynajmniej dwie szansy, by stworzyć piękny związek. Możliwe, że za pierwszym razem byliście za młodzi, ale teraz nic nie stało na przeszkodzie. Przynajmniej nic o tym nie wspominasz w swojej wiadomości. Napisałeś o tym, że ciągle coś iskrzy. Czy aby na pewno? Możliwe, że to tylko chwilowa fascynacja po długiej rozłące. Możliwe, że Ty wciąż czujesz coś do tej kobiety, ale ona zakończyła relację i jasno powiedziała, że nic z tego nie będzie. Czy walczyć o tę miłość? Nie wiem. Obawiam się, że miłość jest tylko jednostronna, z Twojej strony, natomiast Twoja wybranka trzyma dystans i nie chce się angażować. Co robić? To musi być wyłącznie Twój wybór. Sam musisz zdecydować, czy jest sens walczyć o to uczucie, czy lepiej się wycofać. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...