Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaburzenie psychiczne po marihuanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Cała ta przygoda z tą dziwną przypadłością bo określić jej nawet po przeczytaniu tysięcy tematów na forach internetowych nie jestem w stanie.
To było 3 miesiące temu , kolega znalazł jakąś wtyczke i kupiliśmy 1g marihuany (to był mój pierwszy raz) i odrazu po kupieniu mój kolega przyszedł i mnie poczęstował.
Paliliśmy w trzech i nie powiem było całkiem fajnie Muzyka,
Tańce wygibańce no wiadomo wariowanie jak to małolaty :).
Dopiero po chwili kiedy mojego kolege ogarneła jakaś zamułka i nagle się położył zobaczyłem ,że coś jest nie tak.
Po chwili ten dziwny stan ogarnął także mnie (lęk , głosne bicie serca , jakieś takie drgawki nie wiem jak to określić)
Trwało to gdzieś z 20min ,ale i tak już zostałem w łóżku i poszedłem spać.
Kiedy się obudziłem zacząłem inaczej widzieć (coś na sens ,że jak widze cały opszar to moge się skupiać na tym jednym elemencie z tego obszaru)
miałem też lęki przed wyjściem do ludzi po tym zdarzeniu.
Ogolnie te 3 miesiące były dla mnie bardzo ciężkie :(.
Mój starszy kolega powiedzial ze trafilismy na mine jeśli chodzi o marihuane i ,że to specialnie tak ma być ,żebym wrocił po następną dawke ,która mi troche ulży ,ale potem bedzie następna i jeszcze następna.
Usłyszałem też ,że spalone styku są juz spalone i temu nikt nie zaradzi , lekaże nie pomogą , mama nie wypłucze elektrolitami.
Są też z tego wszyskiego plusy,bardzo wydoroślałem od tamtego razu.Zobaczyłem ,że jedna chwila przyjemności ,albo eksperymentowania na sobie jakiś świństw może kosztować zdrowie psychiczne jak i fizyczne.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że doszło do intoksykacji, dlatego pojawiły się zaburzenia na poziomie świadomości, sprawności poznawczej, zdolności postrzegania i wnioskowania, nastroju, zachowania oraz innych funkcji i reakcji psychofizjologicznych. Jeśli nie chcesz ponownie doświadczać nieprzyjemnych dolegliwości, radzę nie sięgać po następną dawkę marihuany. Odsyłam do tekstu: Palenie marihuany - objawy, działanie, skutki. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...