Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zapomnieć o chłopaku?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż spotykałam sie z pewnym chłopakiem, niestety obrażałam jego była, i się nie spotykamy od wielu miesięcy ale kontakt mamy. Powiedział ze możemy się spotkać ale zawsze mu cos wypadło. Ostatnio miałam sie z nim spotkać ale mu cos wypadło. Pisze z wieloma dziewczynami, napisal ze mam sobie nic nie wyobrażać. Ale ja nie umiem o nim zapomnieć. Kazdego chłopaka porównuje do niego. Boje sie ze nie pokocham zadnego innego. Chociaż wiele plotek krąży o nim,ja nie umiem zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Gość Doktorek K.

Chłopak ewidentnie ma ciebie w nosie. Ty nie potrafisz trzymać języka za zębami. Jaki wniosek? Jesteście jeszcze bardzo młodzi i głupiutcy ( proszę się nie obrażać).
Godność, to ważna rzecz. Nie rozpaczaj, gdy obiekt nie jest wart łzy. Nie wkręcaj się w uczucia z chłopakiem, który ma mleko pod nosem jeśli chodzi o uczucia, związki, zdecydowanie i stałość. On ciągle poszukuje.
I pamiętaj, że byłe, to tabu /z różnych powodów/

Odnośnik do komentarza

Jak zapomnieć o chłopaku? Nie dążyć do kontaktu z nim, tym bardziej, że daje Ci do zrozumienia, że nie jest zainteresowany Twoją osobą. Niby dał zielone światło na spotkania po rozstaniu, ale szuka wymówek. Zatem po co dodatkowo się ranić i upokarzać, prosząc o spotkanie? Skoro nie chce kontaktu, uszanuj to. Wyjdzie Ci to na dobre. Szybciej o nim zapomnisz, zagoisz rany i będziesz mogła otworzyć się na inne relacje. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...