Skocz do zawartości
Forum

Spozniony okres a negatywny wynik testy


Gość Weronika28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika28

Witam, dokladnie 2 miesiace temu probowalam przezyc swoj pierwszy raz ze swoim chlopakiem. Do seksu prawidlowego nie doszlo, poniewaz partner nie mogl we mnie "wejsc". Ostatnia miesiaczke mialam prawie 3 miesiace temu i od tamtej jak nie bylo tak nie ma. Zrobilam 4 testy ciazowe (z dwoch rozmych firm) i wszystkie wyszly negatywne. Od tamtej pory przytylam 3 kilogramy gdzie przez 1.5 roku bardzo ciezko bylo mi przytyc choc 0.5 kilo. Od 3 tygodni mam non-stop napuchniete i wieksze piersi ktore bola jak ich dotkne. Rowniez miewam hustawki nastrojow choc najczesciej przejawiaja sie one u mnie ze stanu obojetnego lub dobrego do zlosci, czasem nawet agresji a rzadko do smutku. Uplawy sa czestsze i bardzo obfite, bardziej niz zwykle. Plamienia sie pojawialy. Przed terminem pierwszej miesiaczki po zdarzeniu byly bardzo jasne, przed terminem drugiej miesiaczki ktorej jednak nie dostalam byly normalne, moze kolor byl nawet ciemniejszy niz zwykle bywa. Poza tym zadlych mdlosci nie miewam, apetyt jest troche wiekszy i od niczego mnie nie odrzuca. Dla mnie wyglada to jak zaburzenie hormonow jednak sie bardzo martwie ze mimo wszystko moze to byc ciaza. W kraju w ktorym zyje kobiety moga zostac przyjete w ciagu dwoch dni przez lekarza jesli sa w ciazy, ja natomiast musze czekac caly miesiac na wizyte jesli wynik testu ciazowego byl negatywny. Bardzo sie mecze z moimi objawiami mimo ze nie sa mocno nasilone. Czy moze to byc ciaza mimo braku pewnych czestych objawow ciazy i 4 negatywnymi wynikami? Czy warto sklamac na temat objawow zeby lekarz mnie predzej przyjal?

Odnośnik do komentarza
Gość Luiza7

Bardzo proszę o pomoc mam 30lat 25 marca wspolzylam z partnerem stosunek przerywany moje cykle są nie regularne 4tyg po stosunku zrobiłam test ciążowy z obawy iż okres się nie pojawił test wyszedł negatywny 17kwietnia miałam lekkie plamienie w sluzie które pojawiły się następnie jednorazowo 26 do tej pory nie dostałam miesiączki moj brzuch jest jak balonik poza tym nie mam żadnych objawów a i czasami gęsty biały śluz bardzo proszę o pomoc czy pomimo tego może to być ciąża dodam że jestem bardzo nerwowa osoba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...