Skocz do zawartości
Forum

Czy mogło dojść do zapłodnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem dobrze mojej dziewczynie dosięgajac punktu g (wypukła twardsza kuleczka) jak i ona mi oczywiście ręką.w między czasie mogłem dotykać penisa około dwa razy możliwie że prawa ręka ta sama jaką robiłem jej dobrze nie pamiętam czy jak go poprawiłem to juz w tedy mógł być płyn czy nie . Jak dobrze pamiętam to poprawiałem go w taki sposób,że nie ściągałem,nie dotykałem gdzieś grzybka bez napletka,też nie pamiętam czy wgl był mokry,Jeżeli nawet przy poprawianiu wydzielina przedostałą się i wsiąkneła w boxerki to przy otarciu palcami plemniki mogły przejść na palce . jak wróciłem do domu okazało się że mam dużo płynu (jak by wydostał się dopiero w drodze powrotnej samochodem )chyba ( ejakulacyjny jak by sperma tyle że jak by zadsza z małą ilością bieli, i tu też powiedzcie bo czytałem,że w tym płynie są plemniki ale bardzo słabe i jak by w większości niezdole do zapłodnienia ?) jak poprawiłem penisa to nie pamiętam abym czuł wilgoć aby się coś rozlało tak samo boxerki nie były mokre w tedy ale mogę się mylić .bylo to w piątek o około 24-00:30 w poniedziałek o 18.40-19 kupiłem tabletki tzn awaryjne ellaone po 3 godzinach od połknięcia dziewczyna czuje się dobrze .Następny dzień dziewczyna też czuje sie dobrze tylko jest zdenerwowana rano wzieła tabletki na uspokojenie nerwów. Były to normalne dni płodne do miesiączki jest jeszcze około 2-3 tyg.Jak myślicie mogło dojść do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...